’Nieopowiedziane historie’ Daniela Drumza

Zapowiedzi

19 stycznia nakładem wytwórni U Know Me Records ukaże się pierwszy album w dorobku Daniela Drumza, zatytułowany "Untold Stories".

Piętnaście lat na scenie, niezliczona ilość imprez i koncertów w setkach klubów, gigantyczna kolekcja winyli, mnóstwo gościnnych udziałów na przeróżnych płytach, kilka mixtape’ów i dwie własne EP-ki – to całkiem ciekawy dorobek dla artysty, który wydaje debiutancki album.

Daniel Drumz, bo o nim mowa, przebył w tym czasie długą muzyczną podróż, przez cały czas starając się unikać szufladkowania i odcinania kuponów, a przy okazji odrabiając swoje lekcje z zakresu muzyki, którą produkował i grał – Hip Hop, Jazz, Disco, UK Garage, Broken Beat, House czy Techno – czego echo słychać na albumie „Untold Stories„.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„To była długa droga. Sporo rzeczy zostało w międzyczasie pominiętych lub niedopowiedzianych, a tym albumem niektóre z tych historii staram się opowiedzieć z mojej perspektywy” – mowi o swojej debiutanckiej płycie Daniel Drumz.

Album „Untold Stories” ukaże się na winylu 19 stycznia nakładem U Know Me Records. Wydanie cyfrowe planowane jest na luty. Krążek promuje klip „No Sleep Till Kraków„.

PROMOMIX ALBUMU

Daniel Drumz – Untold Stories [U Know Me Records]

Data wydania: 19.01.2015

Tracklista:

A1. Met Her At The Railway Station
A2. First Impression
B1. Floaters
B2. It’s Been A Long Way
C1. H.R.E.A.M. (Hype Rules Everything Around Me)
C2. Untold Stories
D1. Misunderstanding
D2. Podgórze
D3. No Sleep Till Kraków

Źródło: materiały promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →