Daft Punk – nadciąga multisensoryczna impreza poświęcona zespołowi

Fot. Facebook Daft Punk
News
Daft Punk - wielozmysłowa impreza taneczna

"Nie przegapcie lądowania statku kosmicznego!" – tak wydarzenie powstałe ku czci Daft Punk zapowiadają organizatorzy.

Daft Punk – wielozmysłowa impreza taneczna

W przyszłym miesiącu w Los Angeles rozpocznie się multisensoryczna impreza poświęcona zespołowi Daft Punk o nazwie ONE MORE TIME. Jak donosi serwis Mixmag, specjalne pokazy odbędą się w centrum sztuki i muzyki Wisdome w ciągu dwóch nocy w przyszłym miesiącu (8-9 kwietnia). Bilety w cenie 49 dolarów są już dostępne w sprzedaży pod tym adresem.

Zgodnie z oficjalnym opisem wydarzenie odbędzie się pod ekranem kopułowym o powierzchni 12 000 stóp kwadratowych z oszałamiającym 360-stopniowym mapowaniem projekcji. Widowisko będzie również wyposażone w najnowocześniejszą scenę z piramidą LED.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Daft Punk Pyramid Dome Experience zabierze Cię na wielozmysłową imprezę taneczną, która spotka się z kosmiczną operą inspirowaną przez legendarny duet. Pod ekranem kopułowym o powierzchni 12 000 stóp kwadratowych można podziwiać najnowocześniejszą scenę LED Pyramid, oszałamiające projekcje 360 oraz porywającą produkcję muzyczną z setami na żywo [zespołu Daft Punk] ONE MORE TIME

– czytamy w opisie wydarzenia.

Daft Punk - wielozmysłowa impreza taneczna
Fot. Materiały prasowe

Daft Punk – ONE MORE TIME

Według organizatorów ONE MORE TIME dostarczy swoimi występami „oryginalną narrację i różnorodną produkcję muzyczną na żywo”. Organizatorzy zapewniają, że to wydarzenie będzie idealnym spektaklem, który popchnie do przodu dziedzictwo Daft Punk.

Nie przegapcie lądowania statku kosmicznego

– czytamy w informacji prasowej.

Daft Punk ogłosili zakończenie działalności po 28-letniej karierze w lutym 2021 roku. Ich czwarty i ostatni album studyjny Random Access Memories ukazał się w 2013 roku.

W pierwszą rocznicę rozstania francuski duet ogłosił 25-rocznicową edycję debiutanckiej płyty Homework (1997), o czym pisaliśmy tutaj. Udostępnili również jedyną w swoim rodzaju transmisję koncertu z tamtego okresu, na którym para wystąpiła bez swoich charakterystycznych kasków.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →