††† (Crosses) i Chino Moreno powracają z nowym zachwycającym coverem „Goodbye Horses”

Fot. Materiały promocyjne
Artykuł
†††(Crosses) z prezentem pod choinkę

W święta Bożego Narodzenia amerykański zespół ††† (Crosses) postanowił zrobić prezent dla swoich fanów i opublikował nową wersję kultowego singla Q Lazzarusa z 1988 roku.

††† (Crosses) z prezentem pod choinkę

††† (Crosses) – witch house’owy projekt członków zespołów Deftones i Team Sleep (Chino Moreno, Shaun Lopez) nieoczekiwanie wypuścił cover singla Goodbye Horses Q Lazzarusa, który pierwotnie ukazał się pod koniec lat osiemdziesiątych. Oryginalna wersja utworu znalazła się w słynnej scenie z filmu Jonathana Demme’a Milczenie Owiec z 1991 roku, kiedy to główny antagonista tańczy swój obłąkany taniec i maluje się szminką.

Wersja Goodbye Horses jest zbliżona do oryginału, ale unowocześniona i bardziej zatrważająca wskutek użycia przez zespół niepokojących efektów dźwiękowych. Sprawdźcie zresztą sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

††† – Goodbye Horses

††† (Crosses) – nowa płyta w przyszłym roku

††† (Crosses) ukształtował się jako elektroniczno-rockowy twór w 2011 roku. Zespół wydał swój pełnowymiarowy album w 2014 roku. Płyta ta była następczynią ich EP-ki ††† z 2012 roku. Zgodnie z informacją prasową, jaką wypuściła ostatnio grupa, Crosses wyda za pośrednictwem Warner Records nową porcję muzyki wiosną 2022 roku. Moreno skupiony był ostatnio na swoim głównym zespole – Deftones, z którym wydał album Ohms (2020) i wyruszył w trasę koncertową.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →