Apple Music udostępniło ekskluzywne, sylwestrowe miksy DJ-skie

Fot. Materiały promocyjne
News
Sama' Abdulhadi dla Bejrutu

Swoje muzyczne propozycje przygotowali m.in. tacy artyści, jak DJ Nobu, PinkPantheress i Sama' Abdulhadi.

Sylwester z Apple Music

Apple Music postanowiło podarować fanom muzyki elektronicznej gwiazdkowy prezent i podzieliło się wczoraj serią miksów NYE 2022 (DJ Mix). Gigant streamingowy do współpracy przy nich zaprosił popularnych producentów i producentek ze sceny klubowej. Anz, DJ Nobu, Natasha Diggs, Kampire, Jasmine Infiniti, Sama’ Abdulhadi, Total Freedom, Omar-S, Charli XCX, PinkPantheress i Arjun Vagale to tylko niektórzy z 24 artystów poproszonych o przygotowanie miksów. Propozycje wszystkich zaangażowanych w projekt muzyków można odsłuchać już teraz w opcji „on demand”. Miksy będą również emitowane w Sylwestra za pośrednictwem radia Apple Music 1. Miksy NYE 2022 (DJ Mix) znajdziecie pod tym adresem.

Apple Music i scena klubowa

To kolejny krok Apple Music w ciągu ostatniego roku pogłębiający obecność platformy w świecie klubowym. W zeszłym tygodniu firma ogłosiła partnerstwo z londyńskim klubem Fabric w zakresie streamingu oraz dystrybucji miksów i komplikacji, kryjących się pod wspólnym tytułem London Unlocked.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Łączymy się z Apple Music, aby udostępnić 20 lat kultowych miksów, wraz z setami z naszej serii London Unlocked. Po raz pierwszy kompilacje z naszych wieloletnich serii fabric FABRICLIVE będą dostępne na platformie streamingowej – piszą właściciele na swoim Instagramie.

Apple nawiązał także ostatnio współpracę z DJ-Kicks, Boiler Room, Mixmag czy Cercle.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →