Fabric i Apple łączą siły. Mnóstwo najlepszej muzyki dla fanów elektroniki

News
Fabric połączy siły z Museum of London w zaskakującym projekcie

Londyński klub fabric wspólnymi siłami z Apple Music tworzy ekskluzywną serię miksów. Spodziewać się można dziesięciu setów każdego miesiąca!

Klub Fabric, znajdujący się w centrum Londynu w dzielnicy Farringdon, jest już miejscem historycznym. Od 22 lat lokal promuje muzykę elektroniczną, dzięki czemu stał się wizytówką brytyjskiego clubbingu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – piątki (znane jako FabricLive) są poświęcone gatunkom z rodziny bass. Można się spodziewać wtedy głównie drum and bassów, ale nie brakuje też grime, breakbeat, dubstep oraz bassline. Sobotnie wieczory (nazywane po prostu Fabric) skupiają się na house, techno oraz electro. To wtedy można zobaczyć gwiazdy muzyki elektronicznej o międzynarodowej sławie oraz znakomite występy na żywo.

Fabric z ponad milionowym wsparciem
Fabric

Fabric Records

Dwa lata po założeniu klubu, właściciele zdecydowali się na stworzenie własnego labelu o tej samej nazwie. Od listopada 2001 do listopada 2018 wypuszczali dwie comiesięczne kompilacje: fabric oraz FABRICLIVE, które były tworzone przez wschodzące gwiazdy albo już uznanych w świecie muzyki elektronicznej DJ-ów. W 2019 roku wytwórnia ogłosiła odświeżoną kwartalną serię miksów, zatytułowaną fabric presents, która zbiegała się z obchodami 20-lecia klubu. Inauguracyjny set wyszedł w lutym 2019 roku, a został on wydany przez gwiazdę muzyki elektronicznej – Bonobo. 26 listopada wyszła najnowsza kompilacja od Sherelle, która jest współczesną pionierką brytyjskiej sceny klubowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz klub z Londynu zapowiedział nową serię – London Unlocked.

Łączymy się z Apple Music, aby udostępnić 20 lat kultowych miksów, wraz z setami z naszej serii London Unlocked. Po raz pierwszy kompilacje z naszych wieloletnich serii fabric FABRICLIVE będą dostępne na platformie streamingowej

piszą właściciele na swoim Instagramie

Dzisiaj wrzucono pierwsze pięć setów od BatuKode9MidlandShy OneDjrum. My już zabieramy się za słuchanie, a Wy?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →