Hedonistyczny sylwester w stolicy z udziałem czołowych polskich DJ-ów

via facebook.com/LuLuWarsaw
Eventpromo
Lulu Malina

Hedonistyczny sylwester z taneczną utopią na 1500 m2, z dwoma scenami, darkroomem i długim afterem brzmi co najmniej kusząco. Sprawdź, co do zaoferowania ma impreza AFTER22: Hedonist NYE!, która odbędzie się w jednym ze stołecznych klubów.

Sylwester na Walldorfa 25

Tegoroczna oferta sylwestrowa pęka od doskonałych imprez, zwłaszcza tych w Warszawie. Polecamy przyjrzeć się eventowi, jaki będzie miał miejsce na Waldorffa 25 – to tutaj odbędzie się AFTER22: Hedonist NYE! z udziałem najlepszych reprezentantów polskiej sceny klubowej.

Czytaj także: Najlepsze elektroniczne występy 2022 – podsumowanie Muno

Czas na taneczne podsumowanie minionego roku. W kolorowych strojach lub bez. Bawmy się tak, jakby jutra miało nie być. W oparach absurdu, zakamarkach gmachu Waldorffa 25. Przenieś się do tanecznej utopii. Zapraszamy Was, dygnitarzy hedonistycznej zabawy. Przenieście się do świata iluzji i poznajcie nową tajemnicę przestrzeni w Forcie Bema

– zapowiadają organizatorzy.
sylwester
Foxall / fot. archiwum prywatne

Na ponad 1500 m2 wyjątkowej przestrzeni zaadaptowanej na festiwalowy klub znajdziemy dużą ilość zakamarków i niespodzianek. Można tańczyć, można orbitować w strefie chill, można wszystko. Na AFTER22: Hedonist NYE! pojawią się dwie sceny z profesjonalną oprawą audiowizualną. Dodatkowo: klimatyzowane parkiety, oddzielna palarnia, profesjonalnie wyposażone bary, komfortowe loże, VIPROOM i DARKROOM. Sounds good.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dance, baby

Najważniejsza wciąż pozostaje muzyka, a ta wydaje się tutaj gwarancją jakości. Usłyszymy szeroki przekrój muzyczny – od melodyjnego house’u, przez organiczne orientale, na elektro kończąc. Swoje sety zaprezentuje m.in. Lulu Malina, urodzona i wychowana w Warszawie polska DJ-ka, producentka muzyczna i miłośniczka woskowych płyt. Z szerokiego spektrum gatunków muzyki elektronicznej eksploruje brzmienia od dark disco, przez progressive house, indie dance, melodic techno, breakbeat, aż po disco.

Czytaj także: Lulu Malina – wywiad dla Muno.pl

Obok Lulu Maliny usłyszymy najlepszych reprezentantów polskiej sceny klubowej. W unikatowej przestrzeni zamienionej specjalnie w klub tylko na tę jedną sylwestrową noc przy Waldorffa 25 swoje sety zaprezentują Foxall, Nucasa, Adam Zasada, After Sunday, Kuvau, Hania Koczewska, Barnim i Skarby. Sylwester rusza punkt 21:00 z nieznanym czasowo finiszem.

fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →