Klubowy sylwester 2022/2023 – przewodnik

muno.pl
Eventpromo
sylwester 2022

Dzień dobry! Za oknem już biało i mroźno, a w telewizji lecą świąteczne reklamy oraz Kevin sam w domu. To oznacza jedno – wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Jak zwykle w tym szczególnym czasie mamy dla Was specjalne zestawienia. Jednym z nich jest przewodnik po klubowych sylwestrach w naszym kraju. Jak Polska długa i szeroka, tak ciekawych propozycji z ambitną elektroniką, mocniejszymi oraz luźniejszymi brzmieniami nie brakuje. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Poznań

NYE | TAMA with Anja Schneider

Klubowy sylwester 2022/2023, Poznań Tama

Gdzie: Poznań, klub Tama
Kto zagra: Anja Schneider, Kuba Sojka live, Joana, Keytov, vj Lola Haze
Czego się spodziewać: Kolejny wspólny rok za Tamą. Tym razem w 2023 poznański klub wejdzie z artystką, której odwiedziny w Tamie za każdym razem kończyły się totalnym zamieceniem parkietu.
Bilety: Od 70 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

SYLWESTRA SPĘDZAM W DOMU VOL. 5

Klubowy sylwester 2022/2023, Poznań klub HOUSE Szkolna

Gdzie: Poznań, klub HOUSE Szkolna
Kto zagra: ŻAR, Thomas Palec b2b Trailen (back to the oldies set), TBA
Czego się spodziewać: Już po raz piąty będziemy mieć okazję spędzić sylwestra w największym domu w Poznaniu. W tym roku organizatorzy stawiają na sprawdzoną formułę podziału nocy na części. Start od 19:00 z gwarancją miejsca siedzącego, welcome drinkiem w ręku i pysznym cateringiem na stołach w cenie 129 zł. Rezerwacje grup będą ulokowane w osobnych pokojach.
Bilety: od 40 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SCHRON NYE: DAVID VUNK

Klubowy sylwester 2022/2023, Poznań Schron

Gdzie: Poznań, klub Schron
Kto zagra: David Vunk, TBA
Czego się spodziewać: Headlinerem sylwestrowej nocy w Schronie będzie David Vunk – DJ-ska osobowość i wulkan energii z Rotterdamu. Label boss Moustache Records, który od 25 lat dowozi sety o nieokiełznanej energii, łączące electro, acid, techno i italo disco. Zabiera publikę w kosmos w małych klubach, tak samo jak robi to na największych scenach festiwalowych.
Bilety: 70 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

BAL MASKOWY NA REWIRACH

Klubowy sylwester 2022/2023, Poznań Rewiry

Gdzie: Poznań, klub Rewiry
Kto zagra: Duszne Granie, Kuba Guzik
Czego się spodziewać: Sylwester. Crème de la Crème. Esencja tego, co najlepsze. Tegoroczny Sylwester przyjmuje formułę balu maskowego rodem ze złotej ery Studia 54. Dym znad parkietu, wokół złote maski i pawie pióra. Tajemnica, która budzi pragnienia odkrycia. Odrobina anonimowości, która pozwala na wolność.
Bilety: Od 99 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

Sylwester w Nowej Gazowni

Gdzie: Poznań, Pawilon Nowa Gazownia
Kto zagra: NEEVALD, BARTES, MATTHEW CLARCK i goście specjalni
Czego się spodziewać: Dużo groove’ów i wyjątkowo energetycznego połączenia 3 różnych klubowych gustów, które od lat łączy wspólna pasja grania muzyki klubowej.
Bilety: Od 99 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

Ostatni Sylwester w Labie

Klubowy sylwester 2022/2023, Poznań Lab

Gdzie: Poznań, klub Projekt Lab
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: Historia Labu rozpoczęła się 10 lat temu w sylwestra. To niezwykle symboliczna dla klubu data. To jednak nie koniec ich historii. Projekt Lab będzie jeszcze z nami jakiś czas w przyszłym roku, ale jedno jest pewne – to będzie ostatni Sylwester w tym miejscu.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Sylwester w Próżności | Szkolna Dyskoteka

Klubowy sylwester 2022/2023, Poznań Próżność

Gdzie: Poznań, klub Próżność
Kto zagra: HRABIA, DJ ŁEBSKI, SIMO&BISKUP
Czego się spodziewać: Sylwestrowa noc owiana złotym pyłem i wyjątkowymi kreacjami. Balowe suknie, kryształowe kieliszki pełne brokatowego szampana i noc pełna celebracji. Próżność żegna stary rok i zaczyna nowy na Szkolnej Dyskotece. Spotkamy Cher, Britney Spears, Scooter, Kayah, Madonna, Roxette, Alexia, Mr. President. Sylwestrowa noc to ponadczasowe przeboje i Sala Lustrzana pełna brokatu.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Warszawa

NYE 2022: IV URODZINY DUELA

Klubowy sylwester 2022/2023, NYE 2022: IV URODZINY DUELA , Mińska 65 Warszawa,

Gdzie: Warszawa, Mińska 65
Kto zagra: IN VERRUF, KANDER, DAISY CUTTER, SEPT, PAWEL, Sienn, NFS
Czego się spodziewać: Hedonistyczna celebracja napędzana potężnym nagłośnieniem i stymulującym światłem w typowym dla DUELA postindustrialnym otoczeniu.
Bilety: 110 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

SYLWESTER 2022 | DNB & HOUSE

Gdzie: Warszawa, Club Stereo
Kto zagra: Arsene Banger, Buhhaj, Evergreen, Impolite, Lucid Sun, Matush, Simba, Sick
Czego się spodziewać: Dwie sceny muzyczne – każdy z artystów przygotuje dla nas dwa sety. Na głównej scenie usłyszycie dokładnie wszystko czego bassowa dusza zapragnie – liquid & deep dnb, roller, jumpup i jungle; natomiast na scenie 4/4 królować będą rytmy house, disco i garage.
Bilety: 225 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

SYLWESTER W RIVIERA REMONT

Klubowy sylwester 2022/2023, RIVIERA REMONT Warszawa

Gdzie: Warszawa, Klub Riviera Remont
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: Muzyki z lat 70., 80. i 90. oraz współczesnej. Sylwester stanie pod znakiem obchodów 50-lecia Klubu Riviera Remont.
Bilety: Od 99 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

SYLWESTER W NIEBIE

Klubowy sylwester 2022/2023, Niebo Warszawa

Gdzie: Warszawa, klub Niebo
Kto zagra: Benita, Hey Siri, Karo, Naro, Lay DJ
Czego się spodziewać: Imprezy sylwestrowe w Niebie niezmiennie noszą miano najlepszych w stolicy. Organizatorzy obiecują, że niebiański parkiet rozgrzeją do czerwoności, a wszystkie problemy 2022 zostawimy na nim, tańcząc i śpiewając do utraty sił.
Bilety: Od 110 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

SASSY NEW YEAR’S EVE PRES. MASQUERADE

Klubowy sylwester 2022/2023, SASSY Warszawa

Gdzie: Warszawa, klub SASSY
Kto zagra: BURLESQUE & DANCE by Nathalie Sonnenschine, DJ Seb Skalski
Czego się spodziewać: SASSY Masquerade to miejsce spotkań najdziwniejszych i najdzikszych wcieleń, najbardziej wymyślnych i awangardowych alter egos. Przyodziani w maski i otuleni nutą tajemnicy wkroczymy do świata weneckiego balu maskowego.
Bilety: 90 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

SYLWESTER 2022 | DNB & HOUSE

Gdzie: Warszawa, klub Stereo
Kto zagra: Arsene Banger, Buhhaj, Lucid Sun, Evergreen, Impolite , Matush , Simba , Sick 
Czego się spodziewać: W Nowy Rok wejdziemy w otoczeniu dwóch scen muzycznych. Główną jest oczywiście scena
drum&bass, na której usłyszymy cały przekrój gatunku czyli jungle, liquid/deep dnb, roller dnb, jump up a nawet neurofunk. Na górnym piętrze czekać na nas będzie scena barowa, a królować tam będą house, uk bass oraz speed garage.
Bilety: od 250zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

CIRCUS FREAK SHOW

Gdzie: Warszawa, Praga Centrum
Kto zagra: Glasse, Kalicky, Kovi, Matush, Santi, Sivvoszka, Skarby
Czego się spodziewać: CIRCUS FREAK SHOW to coś więcej niż kolejny zwykły sylwester. To odjechane przedstawienie, którym pożegnamy mijający rok. Wszystko to odbędzie się w murach Pragi Centrum, gdzie specjalnie dla Was na tę noc pojawią się dekoracje w klimacie cyrkowym.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Sylwester na Jasnej

Klubowy sylwester 2022/2023, Jasna 1 Warszawa

Gdzie: Warszawa, klub Jasna 1
Kto zagra: Cyryl, Dyktando, Dzuma, Facheroia, Galas, Matrix3k, MKO, Nastya Vogan, Ola Teks, Pitti Schmitti, Stanislav Tolkachev, Stephanie Sykes, Younger Than Me
Czego się spodziewać: Techniczne święto na Jasnej 1 ze wspaniałą grupą artystów. Zagraniczni goście, rezydenci, przyjaciele – wszyscy oddadzą się wspólnej celebracji do późnych, noworocznych godzin w akompaniamencie najlepszych elektronicznych brzmień.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Smolna: New Year’s Eve

Klubowy sylwester 2022/2023, Smolna Warszawa

Gdzie: Warszawa, klub Smolna
Kto zagra: A_GIM, internal explorer, Deas, Leon, Michael Klein, Piotr Ho, Aen, Afterossi, Gigi, Glasse, Kuak, Last Robots, Marcin Chumowicz
Czego się spodziewać: Prawdopodobnie najdłuższy sylwester w kraju. W ciągu 21 godzin na dwóch scenach usłyszymy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

SYLWESTER W LUZZTRO

Klubowy sylwester 2022/2023, Luzztro Warszawa

Gdzie: Warszawa, klub Luzztro
Kto zagra: PIUR, PROFESSOR SAIBERTIN, MACIEJ PIETRAS, LARIX, TRUANT, TECHNOVY B2b THE PICK, KÆS,HANICZ, SEB SKALSKI, PATKA, MABU, KOZA, KEVS, SEBASS, SIR. ULIK, SCRABY, LUKE CASPI, KUBIŃSKI
Czego się spodziewać: Albo GRUBO, albo WCALE. Ostatnia noc w kalendarzowym roku to luzztrzane odbicie tego, co wydarzyło się podczas ostatnich 365 dni. To krzywe zwierciadło, w którym przejrzeć będą mogli się wszyscy elektroniczni zapaleńcy, aby ujrzeć swoje prawdziwe oblicze, a także ujrzeć wszystko, co czeka nas w kolejnym roku życiowych zmagań.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Wrocław

SYLWESTFR x 2days

Klubowy sylwester 2022/2023, Wrocław Transformator

Gdzie: Wrocław, klub Transformator
Kto zagra: Bulka, Drador, Dyyune, IKARVS (live), Jakub Korta, Krankenhaus, Lucyd (hybrid set), Mainliner, Mark, Marika Srbinovska, Palgi, scyntero, Seb & Rodrigezz, Sonik & Mihvu, Svoboda b2b Jasper, Szermi, Truant, T Y, Weikum, Wix Collina, YOUNAT, Źróbek and more
Czego się spodziewać: SYLWESTFR to 2 days, prawdopodobnie nawet 3 stages, atrakcje i abstrakcje z małą przerwą na prysznic pomiędzy. Choć może być i tak, że polecą po bandzie i zagrają ciągiem. Transformator zaprasza na absolutny klasyk jednoczący style, środowiska i ludzi, z pysznym, przekrojowym menu muzycznym i najluźniejszą atmosferą.
Bilety: Od 70 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

Ciało: Sylwester

Klubowy sylwester 2022/2023, Wrocław Ciało

Gdzie: Wrocław, klub Ciało
Kto zagra: Umwelt, Aksamit, Michał Macewicz, Trans Timmermans, Vi, LuLu Malina, Kacpa, Keczup
Czego się spodziewać: Po raz pierwszy w nowej lokalizacji, która nie tylko da nam możliwość zmiany sylwestrowego parkietu, ale także mnóstwo miejsca na wszystko inne. Kluczowa jak zwykle będzie doskonała muzyka, serwowana przez naszych rezydentów oraz dwóch gości specjalnych: Umwelta, Francuza o potężnym, surowym brzmieniu, oraz LuLu Malinę, której euforyczny ładunek da dużo energii potrzebnej w 2023.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Sylwester na Tamce

Klubowy sylwester 2022/2023, Wrocław Wyspa Tamka

Gdzie: Wrocław, Wyspa Tamka
Kto zagra: K POD, Grażyna Biedroń, Maciej Kozak, Max Tolmachev, vodec, Pinda., Atari Baby
Czego się spodziewać: Techniczny koktajl z muzyką house i techno na dwóch scenach w samym centrum Wrocławia.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Kraków

LISIONORKOWA ZABAWA SYLWESTROWA

Klubowy sylwester 2022/2023, Kraków Lisia Norka

Gdzie: Kraków, Lisia Norka
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: Lisia Norka i Czarna Owca Wino Bar łączą siły. Szampańska zabawa, idealne wina i doskonale jedzenie. A ponadto szalone stroje i najlepsze towarzystwo – to wszystko 31.12 na Rakowickiej 22D.
Bilety: Od 209 złotych za pośrednictwem portalu Biletomat.pl

NYE 2.023: Masquerade x Prozak 2.0

Klubowy sylwester 2022/2023, Kraków Prozak 2.0

Gdzie: Kraków, klub Prozak 2.0
Kto zagra: Jonathan Kaspar, Meg B2B Senthia, Discox, Zesty, Skayu, Zebra, Oscar Thous, Matthew Ka
Czego się spodziewać: W sylwestra po raz drugi z rzędu Prozak 2.0 otwiera swoje drzwi dla Was wszystkich! Tematem przewodnim tegorocznej imprezy noworocznej jest legendarny/niesławny film Eyes Wide Shut w reżyserii Stanleya Kubricka. Na ten jeden wieczór klub porzuca standardowe zasady dress code, ale należy pamiętać o maskach! Jeżeli nie uda się Wam znaleźć maski pasującej do Waszej stylizacji, będą one dostępne do zakupu na selekcji w noc imprezy.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

SZ1: NAJSZYBSZY SYLWESTER W POLSCE

Gdzie: Kraków, klub Szpitalna 1
Kto zagra: Aetha, Blame The Mono, Kowa b2b Not So Pro, Kubok, OCD, Cetezen, Eduardo Smetana, Paulina Pawlevna
Czego się spodziewać: Muza będzie przednia, światła i efekty wyjątkowe, ekipa uśmiechnięta, głośniki będą żyłowały wzmacniacze. Techno, troszkę industrialu i mroku, DJ-e przyspieszą tempo i oprószą rejwem, by na końcu całkowicie przywalić z grubej rury.
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

SYLWESTECH 24H RAVE

Klubowy sylwester 2022/2023, Kraków Dekerta 47, SYLWESTECH 24H RAVE

Gdzie: Kraków, Dekerta 47
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: 24H PROPER WAREHOUSE RAVE
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

SYLWESTER W KROWIE

Klubowy sylwester 2022/2023, Kraków Święta Krowa

Gdzie: Kraków, klub Święta Krowa
Kto zagra: Diabot, Eta Hox, Pastwa, Universo, 1AM
Czego się spodziewać: TBA
Szczegóły: profil wydarzenia na FB

Trójmiasto

SYLWESTER W SFINKSIE

Klubowy sylwester 2022/2023, Sopot Sfinks

Gdzie: Sopot, SFINKS700
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: Po raz kolejny klub Sfinks700 w tę szczególną noc w roku zabierze Was w podróż w nieodkryte rejony, oddane w doskonale brzmiącej formie. Wspomnienie mijającego roku, nowe znajomości i świetna zabawa gwarantowane.
Bilety: Od 50 zł na stronie Biletomat.pl.

Sylwester Elektryków

Gdzie: Gdańsk, Elektryków
Kto zagra: Cranz, OG KARO, Rafique, Reza Future, Rybskie, Jazxing, Mitura, Radek Cyman, Borucci, luzwixa, DJ NOZ, Odme, zuzaOK, Miły ATZ & Phunk’ill, @Atutowy, Holoe (WE LECIM), ALLG, Evius, Mezer, P. Dron
Czego się spodziewać: multisensorycznej podróży do 2023! 5 scen, 20 projektów, 9 gatunków od techno, house, electro, uk beat po rap – czego chcieć więcej?
Szczegóły: na stronie wydarzenia na Facebooku.

[2023] New Year Old Sounds

Gdzie: Gdańsk, Wolność
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: to będzie sylwester wypełniony nostalgią – Wolność zabierze Was w muzyczną wędrówkę po brzmieniach, które królowały w kultowych trójmiejskich miejscówkach takich jak: Kazamaty, Forty, Escape, Viva, Galaxy, RudyKot, Max, NonStop, Fantom, Balladyna
Szczegóły: na stronie wydarzenia na Facebooku.

Techno Balkon 2023

Klubowy sylwester 2022/2023, Gdańsk Hala Olivia

Gdzie: Gdańsk, Hala Olivia
Kto zagra: Rysy LIVE, Blazej Malinowski, Laven, Hellboy, LZN
Czego się spodziewać: Peace & Love & Techno. Na Techno Balkonie zapomnicie o nudnych domówkach, kolacjach i całym świecie. Organizatorzy szykują dla Was nowe nagłośnienie od Funktion-One, gorący bar zimowy, fikuśny bar wewnątrz, nową strefę gastro oraz porządne szatnie. Decyzja o uruchomieniu dodatkowej sceny Hol zostanie podjęta na kilka dni przed imprezą.
Bilety: Od 69 zł na stronie Biletomat.pl.

LA GRANDE BALLET by SASSY

Klubowy sylwester 2022/2023, Gdańsk SASSY

Gdzie: Gdańsk, klub SASSY
Kto zagra: TBA
Czego się spodziewać: Wybitnej kulinarnej, jak i imprezowej sztuki.
Bilety: Od 150 zł na stronie Biletomat.pl

Sylwester w Crackhouse

Klubowy sylwester 2022/2023, Gdańsk Crackhouse

Gdzie: Gdańsk, Crackhouse
Kto zagra: BENJI, G_SSUS, IGGY, J. ROZZ, MAKENZI, ORIENTTEST, RUDEBOY, P. DRON
Czego się spodziewać: Klimatycznej, otwartej i grubej zabawy z Crack-rodzinką.
Bilety: Od 22 do 24 wejście do klubu jest darmowe! Po północy 50 zł, a po 5:00 – 30 zł.

Drugi Dom – Trójmiejska domówka

Klubowy sylwester 2022/2023, Gdynia Drugi Dom

Gdzie: Gdynia, Drugi Dom
Kto zagra: DTEKK, FEELAZ, KOSMALSKI, PCLZ
Czego się spodziewać: Sylwestrową potańcówkę sponsorują literki: J jak JAKOŚĆ, S jak STYL, D jak DOŚWIADCZENIE oraz N jak NIEZDĄŻYLIŚMYWYREMONTOWAĆKLUBUALESYLWESTRAMACHNIEMY. Czy będzie ciepło? Podobno. Czy będzie szatnia ? Chyba tak… Jedno wiemy na pewno. Wraca najgorętsza domówka w Trójmieście!
Szczegóły: na stronie wydarzenia na Facebooku.

Łódź

New Years Villa

Klubowy sylwester 2022/2023, Łódź Willa

Gdzie: Łódź, Willa
Kto zagra: Finger Trips, Matma, Krakowiak, MK9, G-Sound, FM, Rebus, Ultraviolent Czego się spodziewać: Piękne kreacje, ulubieni rezydenci, grill, gruba balanga i bardzo ciężki poranek.
Szczegóły: na stronie wydarzenia na Facebooku.

Największy Klubowy Sylwester w Łodzi

Klubowy sylwester 2022/2023, Łódź, Lordis Club & FooFoo Vip Lounge Bar

Gdzie: Łódź, Lordis Club & FooFoo Vip Lounge Bar
Kto zagra: DJ Kross (Lordis) & DJ Crushi (FooFoo)
Czego się spodziewać: W Lordi’s Club usłyszycie najlepsze kawałki house, deep house, funky oraz new disco. Z kolei FooFoo ViP Lounge Bar zaserwuje Wam klasyczne dyskotekowe hiciory.
Szczegóły: na stronie wydarzenia na Facebooku.

Katowice

PR1VAT3 D4NC3R: NYE 2022

Klubowy sylwester 2022/2023, Katowice PR1VAT3 D4NC3R: NYE 2022

Gdzie: Katowice, TBA
Kto zagra: KETTAMA, TOMMY HOLOHAN, PENERA, NAKED RELAXING, DCB B2B SHHRON, AKSAMIT, CAPO, NVYSN, KHARL i więcej
Czego się spodziewać: Organizatorzy szykują najgrubszego sylwestra, jakiego widziały Katowice. Imprezowa dystopia, 3 sceny (techno, electro, disco), strefy chill, prywatne loże, gruby soundsystem, wyjątkowe wrażenia wizualne i dekoracje, przywodzące na myśl postapokaliptyczne wizje.
Szczegóły: na stronie wydarzenia na Facebooku.

Rajzefiber / SiXa

Housemusique & Discoteque – SYLWESTER w RajzefibeR / SiXa: Sylwester z Bebokami

Klubowy sylwester 2022/2023, Katowice Housemusique & Discoteque - SYLWESTER w RajzefibeR
Klubowy sylwester 2022/2023, Katowice  SiXa: Sylwester z Bebokami

Gdzie: Katowice, Rajzefiber & SiXa
Kto zagra: W Rajzefiber dwie sceny house oraz disco, a za didżejką lokalni weterani znani z INQ, SiXa i nie tylko! SOUND w/FRIENDS, MNIAM, MIHASH, KRTL, SET, 2LOOP, GROOVE, K.ANDY. Z kolei piętro wyżej w SiXie psytrance z Bebokami! Havaya, Devi Divine, ArtB, Ratri, Cosmic Tree, Shponti, Jagsonify, Kalbo, Deco, DecoLight, Morfogeneza, Pszczoła UV
Czego się spodziewać: 2 kluby w jednym bloku, 3 różnorodne sceny, weterani sceny za konsoletą i nie tylko. W cenie biletów lampka szampana oraz pyszne tapasy przez całą noc.
Szczegóły: na stronach wydarzeń na Facebooku: Rajzefiber & SiXa.

Rzeszów

Sylwestre w Klubie ALOHA

Klubowy sylwester 2022/2023, Rzeszów Klub ALOHA

Gdzie: Rzeszów, Klub ALOHA
Kto zagra: ALEX MECHEW & SAND POKERS
Czego się spodziewać: Czerni i bieli.
Bilety: na stronie Biletomat.pl dostępne bilety standardowe w cenie 149 zł. Pozostałe pakiety w rezerwacji stacjonarnie w klubie.

Debrznica

Sylwester w Pałacu

Klubowy sylwester 2022/2023, Debrznica Pałac

Gdzie: Debrznica, Pałac
Kto zagra: Rezydenci between_us
Czego się spodziewać: Solidnych brzmień elektronicznych w scenerii z daleka od miejskiego zgiełku, pośród murów XIX-wiecznego pałacu położonego w malowniczej wsi. Oczywiście poza muzyką i wyjątkową oprawą nie zabraknie również strefy gastronomicznej.
Bilety: Wejściówki na imprezę sylwestrową w Pałacu Debrznica są dostępne do nabycia na stronie Biletomat.pl w cenie 150 zł. Trzeba się pośpieszyć z decyzją, gdyż liczba biletów jest ograniczona – organizatorzy nie prowadzą rezerwacji.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →