Nowa Rezydencja zmienia nazwę i zaprasza na hucznego sylwestra

fot. Artur AEN Nowicki
News
Nowa Rezydencja zmienia nazwę i zaprasza na hucznego sylwestra

Po latach przerwy w mieszczącym się pomiędzy Rynkiem Głównym a ulicą Stolarską Pasażu Bielaka powstał nowy koncept, pod którym kryją się dwa lokale – Pasaż, czyli niezobowiązujący bar z ogrodem zimowym, oraz Stolarska 5 - nowy klub elektroniczny ulokowany w dawnym kinie Pasaż. Za całe przedsięwzięcie odpowiada ekipa, którą możecie kojarzyć z takich inicjatyw jak wspomniana Nowa Rezydencja, Roof Party czy this.place.

Nowa Rezydencja zmienia nazwę i na stałe zostaje przy Stolarskiej 5

Założyciele Nowej Rezydencji, po udanym powrocie na klubową mapę Krakowa, postanowili rozpocząć kolejny rozdział działalności. Tym samym Nowa Rezydencja od początku grudnia funkcjonuje pod nową nazwą – Stolarska 5. Nowa lokalizacja, która początkowo miała być jedynie klubowym pop-upem, stała się pełnoprawnym klubem z niszowymi elektronicznymi bookingami. Kameralne przestrzenie dawnego kina Pasaż przypadły do gustu nie tylko występującym tam artystom, ale także klubowiczom, którzy doceniają nietuzinkowe podejście do programu muzycznego.  

nowa rezydencja
fot. materiały prasowe

Stolarska 5 stała się domem dla takich bookingów jak Musumeci, Znzl, Cipy, których na co dzień zdecydowanie nie spotkamy w polskich klubach. W tym roku na Stolarskiej usłyszymy jeszcze Rysy w formule live i – jak to bywa w przypadku tego lokalu – ilość biletów będzie bardzo ograniczona. Możecie więc liczyć na wydarzenie mające znamiona prywatnego koncertu waszego ulubionego duetu elektronicznego. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Novika wspomina Audioriver z okazji piętnastolecia

Trwają również prace nad imprezą sylwestrową, która w tym roku upłynie nam pod hasłem ulubionego przez wszystkich brokatu. Na tę jedną noc Pasaż i Stolarska łączą swoje przestrzenie, a dla klubowiczów zostaną przygotowane intymne loże, które już teraz można zarezerwować poprzez fanpage Pasażu.

Łączymy to, za co nasi goście nas cenią najbardziej – przytulny i prywatny charakter miejsca z parkietem i dobrą selekcją muzyczną

– zapowiadają właściciele Nowej Rezydencji.
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

31 grudnia na Stolarskiej zagrają: NOVIKA, Mr. Lex, Peetees, PÄHNIG, NE-ON i Rzemyk. Na co możemy liczyć? Przede wszystkim na disco i brokat w całym lokalu, ale nie tylko, bo skład grających mówi sam za siebie. Właściciele stawiają na sprawdzoną selekcję i to, co ich goście lubią najbardziej.

NOVIKA & MR. LEX | SNOWFEST 2021 Online Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →