Nowej Rezydencji powrót ciąg dalszy. Długi weekend pod znakiem śmietanki polskiej elektroniki?

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Nowa Rezydencja

Powrót w jesienno-wiosennej odsłonie Nowa Rezydencja ma za sobą. Po wizytach Septa, Sincza i GiGiego pora na kolejną porcję elektroniki w ramach hucznego powrotu.

Znana dotychczas z letniej działalności Nowa Rezydencja wystarczająco długo pozostawała bez swojego klubowego, opartego na całorocznej działalności odpowiednika. Po trzech sezonach funkcjonowania jako letnia miejscówka i przygotowaniu nowej przestrzeni krakowski projekt znalazł swoją rezydencję w centrum miasta. Nowe miejsce imprezowe na mapie Krakowa mieści się w przestrzeni dawnego Kina Pasaż. Jak się okazuje, nie jest to jedyne odkurzone miejsce przez właścicieli NR.

Nowa Rezydencja is back

Oprócz adaptacji dawnego Kina reaktywowana została nazywana legendą klubokawiarnia Pasaż, która pełnić będzie od tej pory funkcję małej galerii sztuki, przestrzeni coworkingowej, kawiarni, drink baru. Za niedługo będzie można w nim również zjeść pyszne śniadanie oraz kolacje, a do tego napić się wina. Połączone całorocznym zadaszonym ogródkiem przestrzenie Kina Pasaż i restobar Pasaż to łącznie ponad 500 m2. W takich okolicznościach nietrudno o ekscytację względem kolejnego tygodnia wielkiego powrotu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez ostatni tydzień sztab ludzi pracował w pocie czoła, by odświeżyć nową przestrzeń przy ul. Stolarskiej 5 i stworzyć tam dla Was fajny klubowy playground. Na razie nie jest idealnie, więc prosimy Was o wyrozumiałość, jeśli coś nie zagra tak, jak powinno. Zapewniamy, że będziemy udoskonalać to miejsce przez cały zaplanowany czas funkcjonowania (czyli do Sylwestra). Nie mieliśmy też czasu na szerszą promocję nadchodzących wydarzeń, więc jeśli chcecie nam pomóc – powiedzcie o nas swoim znajomym i zaproście ich w naszym imieniu

– pisali właściciele przed pierwszymi imprezami w ramach Powrotu.

W przygotowanym programie na długi weekend spodziewani są polscy artyści reprezentujący różne gatunki elektroniki. Począwszy od czwartku swój live act zaprezentuje miejscowy duet SARAPATA. U boku braci Michała i Mateusza na scenie wystąpią PÄHNIG, Rzemyk. Piątkowej nocy wystąpi Simon Mattson jako Raidho oraz Naraska. Sobotni maraton zwieńczy obecność Pysha i PeeTeeSa.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →