Nowa Rezydencja z klasowym zagranicznym bookingiem i mocną końcówką miesiąca

fot. via seadancefestival.me
Eventpromo
Human Rais

Wszystko wskazuje na to, że Nowa Rezydencja na dobre zadomowiła się w swojej nowej lokalizacji. Szereg imprez i doskonałych bookingów świadczy o świetnej kondycji krakowskiego klubu. Druga połowa listopada wygląda co najmniej obiecująco. Przyglądamy się, co w najbliższym czasie ma do zaoferowania program lokalu przy Stolarskiej 5.

Nowa Rezydencja. Nowe oblicze po zmianie lokalizacji

Po trzech sezonach funkcjonowania jako letnia miejscówka i przygotowaniu nowej przestrzeni krakowski projekt znalazł swoją rezydencję w centrum miasta. Choć jak sami właściciele przyznają, nie wszystko jest jeszcze zapięte na ostatni guzik, w pocie czoła pracują nad udoskonaleniem każdego elementu klubu w nowej lokalizacji.

Czytaj także: Nowej Rezydencji powrót ciąg dalszy

Nowe miejsce imprezowe na mapie Krakowa mieści się w przestrzeni dawnego Kina Pasaż. Od czasu przeprowadzki w murach Nowej Rezydencji mogliśmy usłyszeć czołowych polskich przedstawicieli jakościowej muzyki klubowej. Pojawiły się takie postaci jak Sept, SARAPATA, Raidho, Pysh, Sincz, Hekato czy Gigi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa Rezydencja z klasowym zagranicznym bookingiem i mocną końcówką miesiąca
fot. via Facebook

Polska reprezentacja i premierowy zagraniczny booking

Ostatnie listopadowe weekendy wyglądają bardzo dobrze. W przestrzeni Nowej Rezydencji już 18 listopada pojawią się Beskres by Kamp!. Didżejski koncept Michała Słodowego i Radka Krzyżanowskiego z Kamp! szturmem zawojował polskie kluby i festiwale, wpuszczając sporo świeżości do lokalnej sceny klubowej. W tym wypadku spodziewamy się hipnotyzująco-pulsujących dźwięków, które przenikają przez ciało, wprawiając je w taneczne wibracje.

HUMAN RIAS closing set @ RITUALS MH5Roof Munich Germany 

Pierwszy zagraniczny booking w nowym miejscu to zaproszenie do Krakowa 19 listopada Human Riasa. Zamieszkujący w Monachium DJ, pełniąc rolę bookera w jednym z najważniejszych tam techno ośrodków MMA (Mixed Munich Arts), supportował największych – Bena Klocka, Gregora Treshera, Alana Fitzpatricka czy Adama Beyera.

Może nie jest to największy booking świata, ale ta branża nie może żyć samymi wielkimi nazwiskami. Czas, aby zaczęła żyć również muzyką. Human Rias jest bookerem EXIT FESTIVAL w Serbii i ma swój niezwykle udany cykl imprez RITUALS.

– właściciele Nowej Rezydencji.

Ostatni weekend listopada to dwa bezsprzecznie legendarne występy w formule b2b z naszymi czołowymi postaciami sceny klubowej. O orientalne, ciepłe brzmienie 25 listopada zadbają Deaf Can Dance b2b IKARVS. Dzień później Nowa Rezydencja przywita dwóch absolutnych weteranów, którzy z niejednej DJ-ki chleb jedli – Leon b2b Glasse.

Nowa Rezydencja z klasowym zagranicznym bookingiem i mocną końcówką miesiąca
fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →