Crosses wydali nowy kawałek

News

Amerykańska formacja Crosses przerwała 5-letnie milczenie i powróciła z premierowym utworem The Beginning Of The End.

Crosses zaskoczyli na koniec roku

Witch house’owy projekt ††† (Crosses), składający się z takich muzyków, jak Chino Moreno z Deftones, Shaun Lopez z Far oraz Chuck Doom, zaprezentował właśnie swój nowy utwór. Jest nim cover grupy Cause & Effect o tytule The Beginning Of The End. To pierwsze nagranie formacji od czasu wydania ich debiutanckiego albumu Crosses w 2014 roku.

Utworu, który w swoim duchu przesiąknięty jest twórczością Depeche Mode, możecie posłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

††† (Crosses) – The Beginning Of The End

Crosses – czekamy na nową płytę

Nie wiemy jeszcze, czy kawałek zapowiada nowe wydawnictwo grupy, czy jest to jednak tylko pojedyncza inicjatywa Crosses. Wygląda na to, że Moreno skupiony jest ostatnio na swoim głównym zespole – Deftones, z którym wydał dwa albumy od 2014 roku. Mowa o Gore (2016) i Ohms (2020).

Crosses ukształtował się, jako elektroniczno-rockowy twór w 2011 roku. Grupa ma na swoim koncie kilka EPek i singli oraz jedną długogrającą płytę.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →