Clark udostępnia pierwszy singiel ze swojego nowego albumu

News
Clark udostępnia pierwszy singiel ze swojego nowego albumu

Płyta Playground In A Lake ukaże się 26 marca nakładem Deutsche Grammophon. Nowy album Clarka zapowiada już teraz utwór Small.

Clark – płyta na wiosnę

Playground In A Lake będzie dwunastym studyjnym albumem Clarka. Krążek został nagrany z licznymi współpracownikami – w tym z zespołem smyczkowym i wiolonczelistą Oliverem Coatesem. Na klarnecie gościnnie zagrał zaś Chris Taylor (z Grizzly Bear), a za partie skrzypiec odpowiedzialny jest Rakhi Singh.

Na płycie usłyszymy nie tylko wokal Clarka, ale również głos wokalisty AfrodeutscheKierana Brunta i 12-letniego chłopiec z chóru. Płytę anonsuję singiel Small, który możecie odsłuchać poniżej. Jest to przejmująca electro-ballada, która pomimo tego, że trwa niecałe 3 minuty, potrafi przyprawić o gęsią skórkę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Playground In A Lake to historia o zmianach klimatycznych, jakie dotknęły naszą planetę wskutek działań człowieka, ale opowiedziana w mitologicznych kategoriach – opisuje swoje najnowsze dzieło Clark.

Clark z nową wytwórnią

Niemiecka wytwórnia Deutsche Grammophon, która wyda krążek 26 marca, współpracowała wcześniej z takimi artystami, jak m.in.: Tale Of Us i Moritz von Oswald. Muzyka Clarka była wydawana do tej pory prawie wyłącznie przez Warp Records.

Clark – Playground In A Lake – lista utworów

01. Lovelock
02. Lambent Rag
03. Citrus
04. Forever Chemicals
05. More Islands
06. Small
07. Disguised Foundation
08. Suspension Reservoir
09. Entropy Polychord
10. Aura Nera
11. Already Ghosts
12. Earth Systems
13. Emissary
14. Comfort and Fear
15. Shut You Down
16. Life Outro

Clark Playground In A Lake

Okładka płyty Clark – Playground In A Lake


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →