Circle of Live już w tę sobotę w Tamie!

Eventpromo
Tama - Fot. Artur Nowicki

Âme + Sebastian Mullaert + Vril... kilku niesamowitych muzyków, improwizacje na żywo, masa sprzętu... projekt Circle of Live już w tę sobotę w Poznaniu!

Circle of Live w Tamie

Już 26 października w Poznaniu odbędzie się Circle of Live, czyli wspólny, improwizowany i niczym nie ograniczony występ Âme + Sebastian Mullaert + Vril – przez całą noc.

Circle of live

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Projekt Circle of Live

Projekt ten to doświadczenie nieskrępowane żadną formalną strukturą, która zarówno wykonawcom, jak i publiczności pozwala odkrywać granice improwizacji w muzyce elektronicznej.

Zainicjowana przez Sebastiana Mullaerta nowa koncepcja serii wydarzeń i wytwórnia płytowa o tej samej nazwie, to hołd złożony spontanicznej improwizacji. Projekt skupia elitarnych artystów muzyki elektronicznej, dając im możliwość wzięcia udziału w swobodnych, wspólnych jam sessions w klubach na całym świecie. Każde wydarzenie jest wolne od ram formalnych i czasowych, pozwalając zarówno wykonawcom, jak i publiczności zapomnieć w procesie odbioru muzyki tanecznej o naukowych wzorcach i odkryć surowe piękno niepowtarzalnej improwizacji.

Na potrzeby tego niezwykłego wydarzenia w poznańskiej Tamie, Mullaert zaprosił tym razem do współpracy na scenie Âme i Vrila.

Więcej o artystach

Sebastian Mullaert to wyjątkowo utalentowany artysta pochodzący ze Szwecji. Jest najbardziej znany ze współtworzenia legendarnego już duetu Minilogue. Jego występy na żywo to niezwykła mieszanka euforii, energii i hipnotycznej atmosfery. Jego muzyka oraz projekty, które tworzył lądowały w katalogach takich wytwórni jak m.in. Cocoon, Drumcode czy Minus. W 2018 roku wystartował z projektem Circle of live.

Duet Âme tworzą urodzeni w Karlsruhe Kristian Beyer i Frank Wiedemann. Poznali się wiele lat temu w prowadzonym przez Kristiana sklepie płytowym. Szybko ich przyjaźń przerodziła się w jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów na scenie muzyki elektronicznej, głównie dzięki mega-hitowi Rej.

Vril to niemiecki producent a także gwiazda wytwórni Giegling. Zasłynął ze swoich niesamowitych live actów, pełnych brudnego techno z mocnym groovem.

Circle of Live w Tamie – bilety

Co stworzą razem na scenie? Przekonaj się już w sobotę 26 października w poznańskiej Tamie! Bilety są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Circle of Live - Poznań, Tama | 26.10.2019

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →