Catz 'n Dogz odsłaniają kulisy nowej kompilacji (+ pełny stream)

News

"Większość produkcji wydajemy znajdując artystów sami lub inni artyści nam kogoś polecają" - Catz 'N Dogz zdradzają sekrety najnowszje kompilacji z Pets Recordings, której w całości możemy posłuchać bezpłatnie.

Jeden z najbardziej popularnych polskich duetów, Catz 'N Dogz, nie przestaje wspierać rodzimych twórców na łamach swojej wytwórni Pets Recordings. W miniony piątek ukazała się kompilacja „Friends Of Pets„, na której znalazło się 16 utworów autorstwa producentów z Polski lub z polskimi korzeniami. Według duetu, polskich artystów cechuje duży talent i niestety mało wiary w siebie i swoje możliwości.

Pozycja Polski nie należny do najlepszych jeżeli chodzi o rynek muzyczny, a jednak udaje się przebić niektórym – dodają.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na trackliście kompilacji znajdziemy takich artystów jak m.in. Kuba Sojka, An On Bast, Jacek Siekiewicz czy SLG. To postacie, którym udało się osiągnąć sukces. Nie brakuje też młodych twarzy, producentów dopiero na początku swojej kariery. Wytwórnia podkreśla, że chętnie wspiera rodzime i niszowe projekty. Duet zdradził nam jak przebiega wydawniczy proces młodych artystów.
Przeważnie ktoś nas zaczepi, ktoś nam kogoś poleci. To chyba najłatwiejsza droga. Scena w Polsce nie jest duża, wiec jak komuś zależy to znajdzie kogoś kto nas zna, albo wyśle demówkę. Staramy się, mimo natłoku maili, sprawdzać co jakiś czas co do nas trafia. Jednak większość produkcji wydajemy znajdując artystów sami lub inni artyści nam kogoś polecają.
Czy „Catsi” mają swój ulubiony kawałek z kompilacji?
Ciężko powiedzieć który jest ulubiony, bo wszystkie nam się podobają. Nie wydalibyśmy nigdy kawałka, co do którego nie jesteśmy w pełni przekonani – zapewniają Catz 'N Dogz.

FRIENDS OF PETS – STREAM

Zdjęcia: Yonathan Baraki
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →