Posłuchaj premierowo 'Who Said It’s Time’ od Catz 'n Dogz!

News

Wytwórnia Dirtybird ekskluzywnie dla Muno.pl udostępniła pełen odsłuch numeru Catz'n Dogz ze zbliżającej się kompilacji na 10 urodziny wytwórni. Ponadto, Polacy typują 5 najlepszych utworów jakie pojawiły się nakładem Dirtybird!

Już 27 stycznia ukaże się kompilacja Dirtybird 10, na której jej szef, Claude Vonstroke zebrał 14 kawałków oddających ducha wytwórni. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć numeru od Catz 'n Dogz, którego w pełni możecie posłuchać tylko w Muno.pl!
Polski duet Catz 'n Dogz został także poproszony o wybranie 5 najlepszych numerów Dirtybird i opisanie ich w kilku słowach. Zobaczcie listę poniżej i posłuchajcie ich w Muno.fm!

CATZ’N DOGZ TOP 5 UTWORÓW DIRTYBIRD (w przypadkowej kolejności)

POSŁUCHAJ W MUNO.FM
Justin Jay – Waves
Justin to jeden z największych talentów wytwórni, a do tego jest bardzo miłym facetem. To doskonały numer na imprezy pod chmurką. Brzmi trochę jakby Larry Heard zacząć tworzyć muzykę bassową.
Claude Vonstroke – Who’s Afraid of Detroit (3 Channels Remix)
Tak, to trochę do bani podawać swój własny remix jako jeden z najlepszych numerów wytwórni, ale znaczy on dla nas bardzo dużo. To od niego rozpoczęła się nasza współpraca z Dirtybird, i mamy masę wspomnień związanych z tym remiksem. Grywamy go do dzisiaj.
Claude Vonstroke – Aundy
To prawdopodobnie jeden z najlepszych utworów nie tylko na Dirtybird, ale też na całym świecie. Również go remiksowaliśmy, ale nasz remiks jest dużo gorszy! 🙂
W naszej opinii to jeden z najbardziej osobistych utworów jakie zrobił Vonstroke.
Eats Everything – Vertigo
Dan w najlepszym wydaniu. Festiwalowy zabójca. Jeden z tych numerów, które grasz kiedy 'umiera’ Ci parkiet. Najlepsze w 'Vertigo’ jest to, że równie dobrze mogłoby powstać w 1996 roku lub dziś i nikogo by to nie obchodziło, bo to ponadczasowe acidowe dźwięki.
French Fries – Yo Vogue
Ta pozycja musiała znaleźć się na tej liście. Reprezentant Paryża. Słyszeliśmy jego dj set na żywo, robi wrażenie. Zdecydowanie ma swoje unikalne brzmienie i styl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →