Carl Cox powraca z pierwszym utworem od 2 lat

Carl Cox niesie otuchę fanom techno w tych niezwykle ciężkich dla nas czasach. Właśnie premierę miał jego pierwszy kawałek od przeszło 2 lat. Jak brzmi Legenda w 2020 roku?

Carl Cox – nowy kawałek – PURE (El Rancho mix)

Carl Cox to po ponad 2 latach ciszy postanowił wydać nowy kawałek. Legendarny DJ podzielił się ze światem swoim najnowszym dzieckiem zatytułowanym PURE (El Rancho mix). Utwór został wydany nakładem  23rd Century Records i trzeba przyznać, że jest prawdziwym parkietowym sztosem. 8 minut soczystego techno, które sprawi, że niejeden dancefloor(jak już będzie pełny – przyp. red.) oszaleje. Zarówno festiwalowy jak i klubowy.

Carl Cox o PURE

Jak się okazuje, osoby będące na ostatnich występach Carla Coxa mogły PURE już usłyszeć. Jak mówi jego autor:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już potajemnie próbowałem i testowałem ten numer podczas moich występów na całym świecie – ludzie wariowali gdy go grałem. Dostaje ciarek, gdy widzę reakcję tłumu, gdy wrzucam PURE do swoich miksów. W tym kawałku chodzi o to, że chwyta swoim milionem techno-macek i nie chce Cie puścić. Nawet ja nie mogę się mu oprzeć.

Miejmy nadzieje, że uda nam się posłuchać tego hitu na żywo podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival 2020, gdzie, przypomnijmy, zapowiedziano występ legendarnego DJ-a.

Carl Cox – PURE (El Rancho mix) 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →