Znamy polskich finalistów Burn Studios Residency

2 457
News

Poznaliśmy autorów pięciu najlepszych miksów w konkursie Burn Studios Residency. Wybrani szczęśliwcy spotkają się już w przyszły weekend w klubie 1500m2 podczas Mix Off z udziałem Carla Craiga i Setha Troxlera.

Większość materiału nadesłanego na tegoroczną edycję Burn Studios Residency prezentowało świetny poziom, ale ilość finałowych miejsc jest ograniczona. Autorzy pięciu najlepszych miksów spotkają się 26 kwietnia w klubie 1500m2 podczas Mix Off.

Piątkowy Mix Off pozwoli wyłonić spośród finałowej piątki didżejów osobę, która weźmie udział w dalszej części zmagań i poleci na Ibizę, aby tam walczyć o trwającą całe lato rezydenturę w najlepszych klubach na wyspie.

Do krajowego finału awansowali:

  • Hyena
  • Selvy

To właśnie ta piątka będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności klubowiczom zebranym w 1500m2. Poza młodymi, polskimi talentami zagrają również starzy wyjadacze z Detroit: Carl Craig i Seth Troxler oraz Polacy – Adam Zasada, BLCKSHP i Juniore.

Nadesłane zgłoszenia oceniało jury w składzie: Catz ‚N Dogz, Łukasz Kamiński, Oskar Stelągowski, Tomek Kosiński, Alex Kubaczewski (Muno.pl), Michał „Bshosa” Brzozowski oraz Marcin „Groh” Grościekiewicz.