Zostań rezydentem klubu na Ibizie! KONKURS

News

Jesteś didżejem? Spełnij swoje marzenia i zostań rezydentem na Ibizie! Burn Studios wraz z Mixmag i Beatport ogłaszają program IBIZA RESIDENCY. Trzech najzdolniejszych didżejów zostanie rezydentami na najbardziej klubowej wyspie świata - Ibizie.

IBIZA RESIDENCY to globalny konkurs, w którym muzyczne talenty z całego świata m.in. z Polski będą walczyć o rezydenturę w jednym z najbardziej cenionych klubów na Ibizie.
Jak wziąć udział w konkursie? Pierwszym krokiem jest rejestracja na www.burn-studios.com, gdzie po stworzeniu profilu trzeba zamieścić swój najlepszy 15-20 minutowy mix z użyciem przynajmniej jednego utworu z listy Top 100 portalu Beatport. Macie czas do 7 kwietnia 2012.
Następnie grono rodzimych ekspertów w składzie: Catz ‘N Dogz (Pets Recordings), Groh (U Know Me Records), Łukasz Kamiński (Gazeta Wyborcza), Robert Serek (Vice Magazine) oraz Tomasz Kosiński (Burn Studios) wybierze 6 najlepszych polskich zgłoszeń. Wybrani didżeje zostaną zaproszeni na imprezę Burns Studios x Vice: Ibiza Residency Mix Off  21 kwietnia w warszawskim Klubie 55 (ul. Żurawia 32/34), gdzie będą mogli na żywo zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością.
Jeden szczęśliwy zwycięzca Mix Off z Polski otrzyma możliwość bezpośredniej walki o rezydenturę z uczestnikami z całego świata – starcie to odbędzie się podczas konferencji International Music Summit odbywającej się na Ibizie w dniach 23-26 maja.
W lipcu najlepsi kandydaci wejdą w ostatni etap rywalizacji – będą uczyli się od najlepszych na BurnStudios Residency Bootcamp. Podczas sześciodniowego zjazdu uczestnicy wezmą udział w inspirujących wykładach i indywidualnych warsztatach prowadzonych przez Luciano, Sashę, Jamiego Jones’a i 2manydj’s – mentorów burnstudios. Komisja złożona z właścicieli klubów i promotorów działających na Ibizie wybierze 3 szczęśliwców, którzy zostaną rezydentami.
źródło: mat. organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →