Maceo Plex, Solomun i Steve Lawler mentorami na Residency

News

Poznaliśmy pierwszą grupę artystów, którzy na klubowe salony wprowadzą tegorocznych finalistów burn studios Residency. Są nimi Maceo Plex, Solomun i Steve Lawler.

Niedawno na łamach naszego serwisu pisaliśmy o drugiej edycji największego konkursu dla młodych DJów – burn studios residency. Aby wziąć udział w zabawie trzeba nagrać maksymalnie 20-minutowy mix z przynajmniej jednym kawałkiem z listy Top 100 Beatportu. Swoje prace należy wrzucać na stronę Mixcloud konkursu najpóźniej do 18 marca.
Maceo Plex
Na najlepszego młodego DJa w Polsce czeka wyjazd na International Music Summit na Ibizie, połączony z programem mentorskim z gigantami muzyki klubowej. W 2013 pod gorącym słońcem Ibizy wyłonieni w regionalnych eliminacjach młodzi DJe będą mieli okazję poznać od kuchni sekrety grania w największych klubach świata od Maceo Plexa, Solomuna i Steve Lawlera.
Różnorodność doświadczeń i historii mentorów burn studios dowodzi, że tym, co odróżnia program Residency na tle innych, na pozór podobnych przedsięwzięć jest ogrom bezcennej wiedzy i praktycznych umiejętności, jakie przypadają jego finalistom. To tutaj, w sercu najbardziej imprezowej wyspy świata jak nigdzie indziej niezbędne jest perfekcyjne opanowanie tajników produkcji, sztuki setu DJskiego i zrozumienie wagi kreowania swojego wizerunku jako artysty.
Więcej na: www.burn-studios.com i www.facebook.com/burn
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →