Rusza druga edycja burn studios Residency!

2 497
Konkurs

Pamiętacie projekt burn studios Residency czyli konkurs na rezydenturę w najlepszych klubach Ibizy? W roku 2012 jednym ze zwycięzców został Polak – Adam Zasada. Ruszyła druga edycja tego plebiscytu – nagraj mixa i spełnił swoje marzenia!

burn studios, razem z Mixcloudem, Beatportem i SAE rozpoczynają poszukiwanie najbardziej utalentowanych DJów nowej generacji. Konkurs otwarty jest dla młodych muzyków z całego świata a jego twarzami jest starannie wyselekcjonowana grupa najlepszych DJów i producentów klubowych na świecie – z Maceo Plexem, Solomunem i Steve Lawlerem na czele.

Co należy zrobić by zostać kolejną wielką gwiazdą muzyki elektronicznej?

Pierwszym kryterium jakie należy spełnić jest nagranie maksymalnie 20-minutowego mixu DJskiego, który zostanie poddany ocenie jury z Catz ‘N Dogz i Adamem Zasadą na czele. Wielkiego zwycięzce wyłoni finał konkursu, który odbędzie się podczas kwietniowej imprezy burn Mix Off w Warszawie.

Na najlepszego młodego DJa w Polsce czeka wyjazd na International Music Summit na Ibizie, połączony z programem mentorskim z gigantami muzyki klubowej. Tam, w profesjonalnym bootcampie burna razem z grupą talentów z całego świata polski reprezentant walczyć będzie o rezydencję w największych klubach na Ibizie…

Program Residency pozwolił mi wejść w świat wielkiej muzyki i poznać największych w tej branży. Miałem przyjemność zaznajomić się a nawet dzielić scenę z takimi legendami jak: Carl Cox, Richie Hawtin, Jamie Jones, Pete Tong, Eats Everything, Solomun, Bob Sinclar, czy też David Guetta. Obcowanie z najlepszą muzyką u jej źródła nadało mojej karierze błyskawiczny tor. Przez ostatnie pół roku grałem w Kuwejcie, Londynie, Birmingham, oraz na zamknięciu największego klubu na świecie Privilege Ibiza. Wydałem juz kawałek na Pets, jestem w trakcie tworzenia własnej EP, oraz otrzymuję remix requesty od różnych labeli. Mając zaledwie 19 lat nie mógłbym być bardziej szczęśliwy! – mówi Adam Zasada, polski zwycięzca pierwszej edycji konkursu.

Wszystko co musisz zrobić to nagrać 20-minutowy mix z przynajmniej jednym kawałkiem z listy Top 100 Beatportu. Na mixy czekamy do 18go marca.

Konkursowe mixy od dziś można wrzucać na: www.mixcloud.com/burnstudiosresidency

Dowiedz się więcej na: www.burn-studios.com i www.facebook.com/burn