Mind Against gwiazdami polskiego finału BURN Residency – BILETY

2 830
Wydarzenie
Mind Against gwiazdami polskiego finału BURN Residency – BILETY

Wiemy już gdzie i kiedy nastąpi ostatni etap polskich eliminacji BURN Residency. Goścmi specjalnymi wydarzenia będą Mind Against. Bilety już w sprzedaży.

Zbliża się finał piątej edycji międzynarodowego konkursu DJ-skiego BURN Residency. 18 czerwca w ogrodzie klubu Iskra podczas Mix Offu (imprezy, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność), zostanie wyłoniony szczęśliwiec, który wyjdzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z całego świata w walce o 100 tysięcy euro na rozwój kariery.

Finalistami polskich eliminacji są Keenarf, Nowosad, Phil Jensky, Terstin i Truant. Gośćmi specjalnymi imprezy będzie duet Mind Against. Artyści znani są za sprawą hipnotycznych produkcji, wydanych nakładem m.in. Life And Death, Hotflush, Cocoon czy Kompakt, a w Polsce również dzięki występowi na Audioriver 2014.
Wydarzenie organizuje BURN Energy Drink oraz Spółka Akcyjna – agencja odpowiedzialna za festiwal Audioriver. Występ właśnie na tym festiwalu, jest dodatkową nagrodą dla zwycięzcy polskiej części konkursu.

Źródło: materiały promocyjne