Podbij Ibizę z burn Residency 2015 – DJ KONKURS

News

Zdobyć rezydenturę na Ibizie to tylko nieosiągalne marzenie, czy rzeczywistość na wyciągniecie ręki? To pytanie dręczy wielu utalentowanych Djów na całym swiecie, którzy szukają swojej szansy na muzycznej scenie. Jeśli jesteś jednym z nich, powinieneś zainteresować się konkursem burn Residency.

Już po raz czwarty marka burn zaprasza najbardziej utalentowanych Djów z całego świata do wzięcia udziału w burn Residency – największym globalnym konkursie, oferując im wyjątkową życiową szansę na wielki skok w ich karierze.

Na tegorocznego zwycięzcę czeka kontrakt o wartości 100 000 euro i rezydentura w największych klubach Ibizy! Zwycięży ten, kto udowodni, że jest najlepszym z nich! A droga nie będzie łatwa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ I POLEĆ NA IBIZĘ!

(zgłoszenia online od 1 lutego do 15-tego marca)

Jakie jest Twoje pierwsze zadanie? Przygotuj mix, który zrobi wrażenie! Załaduj swój oryginalny set o długości 15:00-20:00 minut, używając aplikacji na facebooku (https://apps.facebook.com/burnresidency/). Zbierz jak najwięcej like’ów od swoich fanów, by Twój kawałek znalazł sie pośród 20% najpopularniejszych mixów z Polski, które w finale oceni jury złożone z uznanych autorytetów muzyki elektronicznej.

Autorzy najlepszych pięciu mixów, wybranych przez jury, zmierzą się podczas mix-offu, podczas którego ostatecznie zostanie wyłoniony polski zwycięzca. Finaliści z poszczególnych krajów pojadą tego lata na jedyny w swoim rodzaju burn Residency bootcamp na osławionej Ibizie. Tam zmierzą się z serią wyzwań, wezmą udział w warsztatach i wykładach, które w poprzednich edycjach prowadzili m.in. Carl Cox, Pete Tong, Maceo Plex, Solomun i wielu innych. Trzech Djów, którzy zachwycą mentorów, zostaną rezydentami w najlepszych klubach Ibizy na całe lato. Na koniec sezonu najlepszy z nich otrzyma kontrakt o wartości 100 000 euro!

The Stage Is Yours!

Zgłos się już teraz! https://apps.facebook.com/burnresidency/

Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →