Burial i Blackdown wypuścili nieoczekiwanie nową wspólną EP-kę

Fot. Materiały prasowe
News
Burial i Blackdown ponownie współpracują

Burial i Blackdown we wspólnej EP-ce. Krążek Shock Power of Love dostępny jest w wersji cyfrowej i na 12-calowym winylu.

Burial i Blackdown ponownie współpracują

Burial i londyński producent Blackdown ponownie połączyli siły na nowej, splitowanej EP-ce. Shock Power of Love. Wydawnictwo wydane przez Keysound Recordings można kupić za pośrednictwem strony Boomkat, cyfrowo i na 12-calowym winylu. Na 4-utworowej płycie znalazły się po dwa utwory każdego z artystów – Burial oferuje Dark Gethsemane i Space Cadet, a Blackdown This Journey VIP oraz Arklight. Wszystkie cztery kompozycje możecie przesłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Burial i Blackdown – ostatnie wydawnictwa

Burial i Blackdown ostatni raz współpracowali 15 lat temu, kiedy to Burial zremiksował utwór Blackdowna Crackle Blues w 2006 roku. W zeszłym roku Burial wydał swój singiel Chem. Natomiast w 2019 zaprezentował kompilację Tunes 2011 to 2019 i utwór Old Tape dla Adult Swim. Z kolei Blackdown swój ostatni singiel Rollage Vol.2: Keysound Sessions Anthem ‎wydał w 2017 roku. W tym samym roku wypuścił też EP-kę Those Moments.

Burial/Blackdown Shock Powe of Love EP – lista utworów

01. Blackdown – The Journey VIP
02. Burial – Dark Gethsemane
03. Heatmap – Arklight (Blackdown Remix)
04. Burial – Space Cadet

burial nowa epka

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →