Burial i Blackdown wypuścili nieoczekiwanie nową wspólną EP-kę

Fot. Materiały prasowe
News
Burial i Blackdown ponownie współpracują

Burial i Blackdown we wspólnej EP-ce. Krążek Shock Power of Love dostępny jest w wersji cyfrowej i na 12-calowym winylu.

Burial i Blackdown ponownie współpracują

Burial i londyński producent Blackdown ponownie połączyli siły na nowej, splitowanej EP-ce. Shock Power of Love. Wydawnictwo wydane przez Keysound Recordings można kupić za pośrednictwem strony Boomkat, cyfrowo i na 12-calowym winylu. Na 4-utworowej płycie znalazły się po dwa utwory każdego z artystów – Burial oferuje Dark Gethsemane i Space Cadet, a Blackdown This Journey VIP oraz Arklight. Wszystkie cztery kompozycje możecie przesłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Burial i Blackdown – ostatnie wydawnictwa

Burial i Blackdown ostatni raz współpracowali 15 lat temu, kiedy to Burial zremiksował utwór Blackdowna Crackle Blues w 2006 roku. W zeszłym roku Burial wydał swój singiel Chem. Natomiast w 2019 zaprezentował kompilację Tunes 2011 to 2019 i utwór Old Tape dla Adult Swim. Z kolei Blackdown swój ostatni singiel Rollage Vol.2: Keysound Sessions Anthem ‎wydał w 2017 roku. W tym samym roku wypuścił też EP-kę Those Moments.

Burial/Blackdown Shock Powe of Love EP – lista utworów

01. Blackdown – The Journey VIP
02. Burial – Dark Gethsemane
03. Heatmap – Arklight (Blackdown Remix)
04. Burial – Space Cadet

burial nowa epka

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →