Nowy singiel od Buriala

News
Burial z nowym singlem

Czołowy przedstawiciel sceny elektronicznej, Burial, zaprezentował premierowy utwór o tytule Chemz. Posłuchajcie.

Burial z nowym singlem

Burial ostatnimi czasy nie próżnuje. Po tym, jak brytyjski producent opublikował dwa kawałki nagrane z Thomem Yorkiem z Radiohead oraz z Four Tetem (Her Revolution i His Rope), do sieci trafił właśnie kolejny utwór prekursora dubstepu.

Mowa o singlu Chemz, który wyjdzie również na fizycznym nośniku w formie EPki, wraz z jeszcze jednym numerem o tytule Dolphinz. Minipłyta, która ukaże się nakładem labelu HYPERDUB,  swoją premierę będzie miała 2 kwietnia. W formie cyfrowej możemy póki co posłuchać jedynie kawałka Chemz. Jest to 12-minutowa kompozycja, w której duch Buriala rozbrzmiewa od początku do końca. Posłuchajcie zresztą sami.

Burial – Chemz – lista utworów

01. Chemz
02. Dolphinz

burial

Okładka EPki Chemz

Burial – na scenie od ponad 15 lat

Jak każdy gatunek, ruch czy inicjatywa, tak i dubstep musiał mieć swoją ikonę – stał się nią Burial po wydaniu dwóch rewelacyjnie przyjętych przez fanów i krytyków albumów: Burial z 2006 oraz Untrue z 2007 roku. Dzięki spektakularnym sukcesom obu pozycji, wytwórnia wydająca Buriala, HYPERDUB, stała się mekką dubstepu i wyznacznikiem jakości nowego trendu w globalnej elektronice.

Burial – Come Down To Us

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Burial, Four Tet i Thom Yorke znów pracują razem

8 września 2016
Nowy singiel od Buriala

Burial remiksuje Goldiego

7 kwietnia 2017
Nowy singiel od Buriala

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.