Nowy singiel od Buriala

News
Burial z nowym singlem

Czołowy przedstawiciel sceny elektronicznej, Burial, zaprezentował premierowy utwór o tytule Chemz. Posłuchajcie.

Burial z nowym singlem

Burial ostatnimi czasy nie próżnuje. Po tym, jak brytyjski producent opublikował dwa kawałki nagrane z Thomem Yorkiem z Radiohead oraz z Four Tetem (Her Revolution i His Rope), do sieci trafił właśnie kolejny utwór prekursora dubstepu.

Mowa o singlu Chemz, który wyjdzie również na fizycznym nośniku w formie EPki, wraz z jeszcze jednym numerem o tytule Dolphinz. Minipłyta, która ukaże się nakładem labelu HYPERDUB,  swoją premierę będzie miała 2 kwietnia. W formie cyfrowej możemy póki co posłuchać jedynie kawałka Chemz. Jest to 12-minutowa kompozycja, w której duch Buriala rozbrzmiewa od początku do końca. Posłuchajcie zresztą sami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Burial – Chemz – lista utworów

01. Chemz
02. Dolphinz

burial

Okładka EPki Chemz

Burial – na scenie od ponad 15 lat

Jak każdy gatunek, ruch czy inicjatywa, tak i dubstep musiał mieć swoją ikonę – stał się nią Burial po wydaniu dwóch rewelacyjnie przyjętych przez fanów i krytyków albumów: Burial z 2006 oraz Untrue z 2007 roku. Dzięki spektakularnym sukcesom obu pozycji, wytwórnia wydająca Buriala, HYPERDUB, stała się mekką dubstepu i wyznacznikiem jakości nowego trendu w globalnej elektronice.

Burial – Come Down To UsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →