Boiler Room nawiązał współpracę z Apple Music

News
Boiler Room

Ponad 200 klasycznych miksów z Boiler Room można już odsłuchać na platformie należącej do marki Apple.

Boiler Room w Apple Music

Co ważne, 100% tantiem z odsłuchów katalogów Boiler Room trafi do autorów utworów, DJów i producentów muzycznych oraz wszystkich, którzy stoją za miksami.

W tej chwili na Apple Music dostępnych jest ponad 200 miksów. Wśród bogatych katalogów Boiler Room znajdziemy m.in. miksy Honey Dijon z Sugar Mountain, Bena Klocka z pierwszej edycji Boiler Room w Berlinie oraz serię Streaming From Isolation.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowo, co tydzień Radio Boiler Room w Apple Music 1 będzie prezentować  nowe zestawy Boiler Room, a także wywiady z DJami, artystami i producentami.

Pełen katalog udostępnionych miksów możecie zobaczyć tutaj.

Maceo Plex – Boiler Room Berlin DJ Set

Boiler Room – undergroundowy vibe

Boiler Room to innowacyjny cykl imprez i sesji DJ-skich, jaki powstał w 2010 roku w Londynie. Te imprezy ze streamingiem video i audio na żywo z różnych klimatycznych miejsc, mają ogromną mnóstwo fanów na całym świecie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →