Pierwszy Boiler Room w Polsce – komentarze

News

Wczoraj po raz pierwszy w Polsce wystartował Boiler Room. W Warszawie zagrali m.in. Jacek Sienkiewicz, SLG i Ptaki. Dziś kolejna edycja w Krakowie. Wystąpią Eltron John, Kuba Sojka, Chino i Daniel Drumz. Oglądaliście? Będziecie oglądać dziś?

Boiler Room, czyli imprezy ze streamingiem video i audio na żywo mają ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Wczoraj po raz pierwszy mogliśmy oglądać transmisję z Warszawy, a Polacy stanęli przed okazją wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu w silnej grupie. Jak wyszło?

Wczoraj zagrali: Burn Reynolds, Ptaki, Jacek Sienkiewicz i SLG. Sety artystów zebrały w większości znakomite recenzje, nie obyło się jednak bez kontrowersji. Duża ilość komentarzy pojawiających się w oknie obok transmisji pokazała jak wielką popularnością w naszym kraju cieszy się Boiler Room.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Komentarzy nie tylko przychylnych, ale też takich, które niewiele wnosiły do tematu. Cóż. chyba taki już urok możliwości internetowego wyrażania opinii, jak również specyficznego poczucia humoru Polaków. Każda edycja Boiler Room ma swoich cichych bohaterów – a to kobiety wdzięczące się do kamery, a to tancerzy którzy koniecznie chcą się znaleźć na świeczniku, nawet kosztem komfortu pracy DJ’a. W Polsce był to Pan z kubkiem, który doczekał się nawet własnego fanpage’a.

Jesteśmy ciekawi jak Wam się podobało i czy wybieracie się dziś do Krakowa, albo przed monitory, by zobaczyć drugi dzień Boiler Room w Polsce?

My na pewno zajrzymy, głównie dla muzyki, którą dziś zaprezentują: Eltron John, Kuba Sojka, Chino i Daniel Drumz.

Od godziny 20:00 zobacz na żywo Boiler Room Kraków



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →