BICEP po raz pierwszy w Polsce – BILETY!

3 363
Wydarzenie
BICEP po raz pierwszy w Polsce – BILETY!

Już w najbliższy piątek, 1. lutego, w murach warszawskiego klubu 1500 m2 wystąpi najgorętszy duet DJ-ski ostatnich miesięcy - BICEP! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

BICEP uchodzą za najgorętszy duet DJ-ski ostatnich miesięcy. Tych dwóch pochodzących z Irlandii freaków zasłynęło wykopując z najgłębszego podziemia skarby starego czy nowego disco, house’u, italo, detroit techno i przedstawiając je światu na swoim ultrapopularnym blogu feelmybicep.com. Podobnie rzecz miała się z ich DJ-setami, w których od lat sprytnie łączą wszystko to, co ciekawe i sprawdza się na parkiecie.
Zafascynowani analogowym brzmieniem i klasycznym podejściem do produkcji muzyki już 2009 roku zdecydowali się tworzyć własne utwory. W ich radosnej i niebywale tanecznej estetyce zagustowali DJ-e z całego świata.
Rok 2012 okazał się dla nich prawdziwym przełomem. Seria parkietowych gwoździ takich jak „Stripper” dla Love Fever Records, EPka „You / Don’t” dla Aus Music, start własnego labelu vinyl-only Feel My Bicep i jeden z najlepszych występów roku w Boiler Roomie pozwalają stwierdzić, że BICEP nie są już tylko kolejną DJ-ską ciekawostką, czy gorącym nazwiskiem sezonu. To pełnoprawna gwiazda zapełniająca parkiety całego świata!
BICEP wystąpią po raz pierwszy w Polsce już w najbliższy piątek 1 lutego w warszawskim klubie 1500m2 na zaproszenie detroitZDRóJ i Głębokiego Pasma. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.