Feel My BICEP

Clubbing
House Tech House Techno

Piątek, 01 lutego 2013
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Brytyjski DJmag określił ich mianem Best Breakthrough 2012 , czytelnicy Resident Advisor umieścili na 32 miejscu najlepszych DJów roku. Panie i Panowie – połączone siły : detroitZDRóJ i Głębokiego Pasma mają zaszczyt zaprosić Was na pierwszy polski występ nagorętszego duetu DJskiego ostatnich miesięcy – BICEP.
Powiedzieć, że przebojem zdobyli parkiety klubów świata to jakby nie powiedzieć nic. Tych dwóch pochodzących z Irlandii freaków zasłynęło wykopując z najgłębszego podziemia skarby starego czy nowego disco, house’u i chicago house’u, italo, detroit techno i przedstawiając je światu na swoim ultrapopularnym blogu feelmybicep.com . Podobnie rzecz miała się z ich DJ setami, w których od lat sprytnie łączą wszystko to, co ciekawe i sprawdza się na parkiecie.
Zafascynowani analogowym brzmieniem i klasycznym podejściem do produkcji muzyki już 2009 roku zdecydowali się tworzyć własne utwory. W ich radosnej i niebywale tanecznej estetyce zagustowali DJe z całego świata. Pierwsze EP’ki zyskały support Tima Sweeneya ze słynnej nowojorskiej audycji Beats In Space i wytwórni DFA i pozwoliły stopniowo zyskiwać hype. Jednak dopiero rok 2012 okazał się dla nich prawdziwym przełomem. Seria parkietowych gwoździ: inspirowany Kerri Chandlerowym brzmieniem Stripper dla Love Fever Rec., EPka You / Don’t dla Aus Music, start własnego labelu vinyl-only Feel My Bicep (pierwsze EP, Vision Of Love, to zdecydowanie jeden z highlajtów roku!) . Wreszcie wspomniane wcześniej nagrody i jeden z najlepszych występów roku w Boiler Roomie pozwalają stwierdzić, że BICEP nie jest już tylko kolejną DJską ciekawostką, czy gorącym nazwiskiem sezonu. To pełnoprawna gwiazda zapełniająca parkiety całego świata.
Jak poradzą sobie z Polską publicznoúcią? Jedyną okazję, aby przekonać się o tym macie już 1 lutego. Klub 1500m2.
Zapraszamy!
P.S. Impreza będzie jednocześnie zakończeniem historii audycji detroitZDRoJ w Radio Roxy.
Więcej na:
www.1500m2.com
www.facebook.com/1500qm


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Feel My BICEP Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22

Feel My BICEP Warszawa

RETRO PARTY / Hydrozagadka

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:30

Feel My BICEP Warszawa

J1 | Haloperidol: DJ DEEON

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00