Nowy płyta od Bibio – 'Mind Bokeh'. Słuchamy!

Zapowiedzi

Bibio powraca z nowym albumem dla wytwórni Warp Records zatytułowanym "Mind Bokeh". Premiera krążka 4 kwietnia 2011 roku!

Po niezwykle ciepło przyjętym zeszłorocznym albumie Stephena Wilkinsona„Ambivalence Avenue” dla Warp Records, przyszedł czas na wydanie kolejnej płyty długogrającej Bibio dla legendarnego brytyjskiego labelu.

„Słowo Bokeh używa się bardzo często w fotografii. Producenci obiektywów oraz fotografowie mają obsesję na tym punkcie. W języku japońskim słowo to oznaczą mgłę, rozmycie a nawet otępienie. Dlatego też swój album nazwałem 'Mind Bokeh', ponieważ bardzo interesują mnie zaburzenia mózgu, czy to poprzez medytację, substancje chemiczne lub cokolwiek innego. To stan umysłu, całkiem obcy ludziom z Zachodu.”tłumaczy Bibio

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Bibio jest doskonałym producentem, multiinstrumentalistą, mistrzem elektronicznego folku. Obecnie ma na swoim koncie pięć albumów i jak sam mówi, każdy z nich jest inny ponieważ, stara się nie powielać swoich pomysłów. Czym zatem zaskoczy nas Bibio tym razem?

Będziemy musieli poczekać do 4 kwietnia 2011 roku kiedy to „Mind Bokeh” trafi do sprzedaży. Choć artysta już teraz udostępnił krótki filmik z muzyczną próbką materiału z nadchodzącego albumu.

Bibio – Mind Bokeh [Warp Records]

Data wydania: 04.04.2011

Tracklista:

01. Excuses
02. Pretentious
03. Anything New
04.Wake Up!
05. Light Seep
06. Take Off Your Shirt
07. Artists’ Valley
08. K is for Kelson
09. Mind Bokeh
10. More Excuses
11. Feminine Eye
12. Saint Christopher

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również