9 godzin techno prosto z Berghain POBIERZ

News

17 października w jednym z najpopularniejszych klubów na świecie odbył się showcase wytwórni Stroboscopic Artefacts. Lucy, szef labelu,  zarejestrował i udostępnił swój 9-godzinny, zamykający imprezę set.

Wytwórnia Stroboscopic Artefacts powstała w 2009 roku i od tamtego czasu zyskała sobie miano jednej z najważniejszych oficyn nowoczesnej muzyki elektronicznej. Szef labelu, Lucy, skupił wokół siebie artystów cechujących się nieszablonowym podejściem do muzyki techno, drone czy ambient.


Lucy

W ubiegłą sobotę w Berghain zebrała się prawie cała rodzina Stroboscopic Artefacts na showcase wytwórni. Chevel, Perc, Pfirter, ‪Zeitgeber, James Ruskin, Eomac, Kangding Ray, Ben Klock i Lucy grali od soboty (23:59) do poniedziałkowego poranka. Imprezę zakończył sam szef wytwórni swoim 9-godzinnym setem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Żadne słowa nie mogą opisać tej porannej duchowej podróży. Dziękuje wszystkim, którzy dzielili ze mną te głębokie chwili rytuału oczyszczenia aż do samego końca – stwierdza Lucy.

Set został udostępniony w dwóch częściach do pobrania na profilu SoundCloud artysty. Jeśli chcecie poczuć namiastkę tego co działo się w Berghain, koniecznie go sprawdźcie!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →