Bass Astral x Igo biją rekordy popularności koncertami z trasy It’s Dark Tour

1 678
Eventpromo
bass astral x igo it's dark tour

Może nie sprzedają całej trasy w 4 minuty, ale również wyprzedają największe obiekty w Polsce. Mowa o Bass Astral x Igo i ich trasie It's Dark Tour.

Wielki powrót Bass Astral x Igo

Igor Walaszek i Kuba Tracz rok temu zrobili sobie przerwę, bo nie wszystko w projekcie Bass Astral x Igo układało się po ich myśli. Wiosną powrócili zdecydowanie mocniejsi. Dziś wielkie sceny nie są im już wcale obce, a ich koncerty to pełnoprawne show, które zostaje z widzem na długo.

Artyści są właśnie w wyjątkowej i największej jak dotąd w ich karierze trasie It’s Dark Tour, którą promuje singiel o tym samym tytule, będący jednocześnie zapowiedzią kolejnej, trzeciej płyty duetu. Album ukaże się na początku 2020 roku, tymczasem przedsmak tego, co się na nim znajdzie, możecie usłyszeć przedpremierowo i to na żywo, podczas koncertów Bass Astral x Igo.

Bass Astral x Igo – It’s Dark, zobacz teledysk

It’s Dark Tour: muzyczno-wizualne show, którego nie możesz przegapić

Właściwie to usłyszeć i zobaczyć, bo koncerty z trasy It’s Dark Tour poza tym, że niosą za sobą najlepsze doznania muzyczne, to dodatkowo są widowiskami cieszącymi oko genialnymi światłami, laserami i wizualizacjami. Z pewnością warto doświadczyć tego na żywo!

Jak dotąd Bass Astral x Igo zagrali chociażby wyprzedane koncerty w warszawskiej hali COS Torwar czy Klubie Wytwórnia w Łodzi. Przed nimi druga część trasy obejmująca koncerty w:

Bass Astral x Igo – It’s Dark Tour – bilety

Nie przegapcie tych wyjątkowych koncertów Bass Astral x Igo! Bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

bass astral x igo it's dark tour

Bass Astral x Igo - trasa It's Dark Tour

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.