Bass Astral x Igo ruszają w jesienną trasę koncertową

593
News
Bass Astral x Igo ruszają w jesienną trasę koncertową

Duet Bass Astral x Igo zaprasza na kolejną dawkę elektronicznych brzmień i po wyprzedanej wiosennej trasie ogłasza kolejne koncerty. Sprawdźcie, gdzie zagrają.

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mody i trendów panujących w tej stylistyce.

Od początku działalności ich koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Świadczyć o tym może fakt, że bilety na koncerty w ramach wiosennej trasy wyprzedały się w ekspresowym tempie. Latem można ich usłyszeć podczas wielu festiwali (w najbliższym czasie zagrają na Soundrive Festival oraz podczas kolejnych przystanków na trasie Męskiego Grania).

Jesienią zespół ponownie ruszy w Polskę, żeby zagrać klubowe koncerty w 8 największych miastach. Trasa IT’S DARK ma być inna niż wszystkie do tej pory. Podczas jesiennych występów usłyszymy nowe piosenki, zapowiadające trzecią płytę duetu. Muzycy przygotowali kosmiczne wrażenia wizualne pełne niespodzianek. Z pewnością nie zabraknie także ich najnowszego singla Planets, który powstał we współpracy z BBC Earth.

bass astral x igo it's dark tour

Bass Astral x Igo – IT’S DARK TOUR

08.10 Warszawa, Torwar
25.10 Gliwice, Arena Glwice
31.10 Łódź, Wytwórnia
03.11 Wrocław, Hala Stulecia
15.11 Gdańsk, Ergo Arena
21.11 Poznań, Arena
23.11 Szczecin, Netto Arena
30.11 Kraków, Tauron Arena

bass astral x igo jesienna trasa koncertowa 2019

Bass Astral x Igo – IT’S DARK TOUR – bilety

Sprzedaż biletów na jesienną trasę ruszy 4 września. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Zapiszcie sobie tę datę, bo z pewnością wejściówki rozejdą się bardzo szybko.