Bass Astral x Igo zapowiadają trasę po Polsce!

News

Zeszły rok zespół zakończył serią bardzo udanych koncertów oraz dużą ilością festiwali, gromadząc rzeszę nowych fanów. Teraz po 7-miesięcznej przerwie duet wraca z czterema koncertami, które zapowiadają ich powrót na dobre.

Zespół Bass Astral x Igo powstał w 2016 roku. To co ich wyróżnia, to łamanie konwenansów w muzyce elektronicznej oraz niesamowite live acty.
Po roku grania koncertów duet wydał debiutancką płytę „Discobolus”, zdobywając coraz większą popularność. Rozpoznawalność zespołu zwiększyła się także dzięki wideo z koncertu w Gliwickiej Spirali, które ma obecnie ponad 1,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube.
W kolejnych miesiącach zespół dużo koncertował, stając się rozpoznawalnym i pod koniec 2017 roku wydaje drugi album „Orell”. W marcu 2018 roku zespół wyprzedał całą wiosenną trasę – 16 koncertów w największych polskich miastach. Zagrał również mini trasę z projektem Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja rytmiczna oraz sekcja dęta.

Po sukcesie wiosennych koncertów duet został zaproszony do zagrania na największych festiwalach w Polsce [Audioriver, Open’er, Kraków Life Festival, OFF Festival, Męskie Granie]. W czerwcu 2018 roku Kuba i Igor podjęli decyzję o kilkumiesięcznej przerwie. Teraz powracają!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Elektroniczny duet ruszy w kwietniu w trasę, która zapowida ich powrót na dobre. Gdzie i kiedy zagrają? Sprawdźcie poniżej. Już wkrótce zespół planuje ogłosić kolejne wydarzenia w kolejnych miastach.

Bass Astral x Igo – Kwiecień 2019

05.04 Warszawa / Progresja
12.04 Poznań / MTP 7A
25.04 Kraków / Klub Studio
26.04 Katowice / MCK
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →