MUNOLUDY 2018: Artysta/Zespół Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Artysta/Zespół Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Artysta/Zespół Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

5. KAMP!

Jak wielkim zaskoczeniem byłaby sytuacja, gdyby Kamp! nie znaleźli się w czołówce tej kategorii. Zespół o wkraczającej poza kraj renomie, wciąż poszukuje nowych brzmień, czego dowodem jest ubiegłoroczny album Dare. Te poszukiwania i ogromne zaangażowanie formacji w dostarczanie najwyższej jakości muzyki znów zostały docenione.

4. XXANAXX

Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski stali się uznaną marką w Polsce. Połączenie najnowszych trendów w światowym popie i klubowego brzmienia, które znalazło się na nagrodzonym Fryderykiem albumie Gradient,tylko utwierdzają w tym przekonaniu.

3. NOVIKA

Kasia Nowicka zasługuje na każde wyróżnienie. Wokalistka, producentka i dziennikarka zarówno swoją twórczością, jak i pozostałym zakresem muzycznej działalności, udowadnia, iż jest jedną z najważniejszych kobiet w polskiej elektronice. Jej blisko 20-letnia kariera, w której na próżno szukać spadków formy, jest tego najlepszym przykładem.

2. THE DUMPLINGS

Na płycie Raj duet Justyna Święs i Kuba Karaś zdają się już nic nie udowadniać. Ten album to jedynie potwierdzenie, że z jednego z najbardziej obiecujących zespołów ostatnich lat, stali się czołowymi postaciami rodzimego popu, który doskonale radzi sobie w najpopularniejszych stacjach radiowych, jak i na scenach największych festiwali.

1. BASS ASTRAL & IGO

Weszli do branży razem z drzwiami i rozgościli się w niej na dobre. Nie ma zbyt wielu zespołów cieszących się obecnie równie wielkim zainteresowaniem ze strony słuchaczy. Kolejna wydana płyta i seryjnie wyprzedawane koncerty to dowód na to, że decydując się na projekt Bass Astral x Igo, Kuba Tracz i Igor Walaszek podjęli słuszny wybór, który przekuli w wielki sukces.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →