Seth Troxler i Craig Richards w Boiler Room w Polsce

Wydarzenie

21 września w Warszawie odbędzie się finał projektu Ballantine's x Boiler Room's True Music. Poznaliśmy wszystkich artystów tego wydarzenia, wśród nich m.in. Seth Troxler i rezydent londyńskiego Fabric - Craig Richards.

Warszawa to ostatni przystanek tegorocznej edycji projektu Ballantine’s x Boiler Room’s True Music. Po koncertach, które odbyły się w RPA, Brazylii, Hiszpanii i Rosji, przyszła pora na Polskę. Dziś poznaliśmy pełną listę gwiazd, którzy zaprezentują się podczas tego wydarzenia. Co ważne, każdy z artystów został osobiście wybrany przez headlinera projektu – Setha Troxlera tak, by ideowo i muzycznie stanowił część projektu True Music.

Craig Richards
Oprócz amerykańskiej legendy sceny house i techno, Setha Troxlera, wystąpią ikona brytyjskiej sceny i wieloletni rezydent klubu Fabric – Craig Richards, prezenterka BBC Radio 1 i szanowana DJ-ka z kręgów house, dubstep, grime i drum’n’bass – B.Traits – oraz polscy artyści: Brodka wraz z 12-osobowym zespołem, duet Catz 'n Dogz oraz Bartosz Kruczyński, znany z projektów m.in. The Phantom, Earth Trax i Ptaki.
Zaproszenia na jedną z najważniejszych imprez klubowych tej jesieni nie będą dostępne
w sprzedaży bezpośredniej. Można je będzie zdobyć na stronie internetowej truemusic.pl oraz poprzez kanały społecznościowe marki Ballantine’s.
21.09 | Ballantine’s x Boiler Room’s True Music | Warszawa

Zagrają:
Seth Troxler
Craig Richards
B.Traits
Brodka
Catz 'n Dogz
Bartosz Kruczyński
20 września, dzień przed finałem, odbędzie się Forum True Music w Warszawie, w ramach którego odbędą się panele dyskusyjne na tematy przyszłości muzyki, polskiej sceny muzycznej czy roli artystów we współczesnym świecie. Na czas wydarzenia planowane są także wywiady, warsztaty oraz konferencja prasowa. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych i na platformie Boiler Room.
20.09 | Forum True Music | Warszawa

Projekt True Music
Ballantine’s x Boiler Room’s True Music to trzecia edycja wspólnego projektu Ballantine’s i platformy Boiler Room. Projekt ma na celu zapewnienie wsparcia i rozgłosu artystom, którzy – zgodnie z dewizą marki Ballantine’s – są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń. Począwszy od tych, którzy dopiero zaczynają, aż po międzynarodowe gwiazdy.
Poza niezwykłymi koncertami w ramach Ballantine’s x Boiler Room’s True Music, w efekcie projektu powstanie także EP’ka z kawałkami stworzonymi przez Setha Troxlera wspólnie
z lokalnymi producentami z państw, które odwiedził w czasie tournée. Nagrania będą dostępne bezpłatnie w formie płyty winylowej oraz w wersji cyfrowej. Wydawnictwo zawierać będzie zarówno nowe utwory, jak i remixy dotychczasowej twórczości Troxlera.
Informacje na temat projektu są dostępne na stronie truemusic.boilerroom.tv
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →