Audioriver 2019 – wygraj karnety i plecaki od To Moje

Konkurs
Audioriver - konkurs

Już niedługo rusza kolejna edycja Audioriver Festival. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania karnety oraz wyjątkowe plecaki firmy To Moje!

Audioriver Festival

Dla tych, którzy Audioriver mają zamiar dopiero poznawać w tym roku – garść informacji. Festiwal odbywa się od czternastu lat na plaży miejskiej w Płocku. To urokliwe miasteczko, które w czasie trwania imprezy całe tętni muzyką. Za dnia bawimy się na starówce, wieczorem zaś kierujemy się pod sceny na plaży.

Audioriver Festival to sześć scen, na których odbywają się koncerty polskich i zagranicznych artystów. Ostatnie edycje, począwszy od 2013 roku wyprzedają się jeszcze przed startem imprezy. Rok temu do Płocka przybyło aż 30 tysięcy złaknionych muzycznych wrażeń fanów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2019

Tegoroczna edycja Audioriver odbędzie się w dniach 26 – 28 lipca. Podczas trzech dni w Płocku będziecie mogli podziwiać takich artystów, jak: Catz 'N Dogz, Polo & Pan, The Blaze, Jon Hopkins, Modeselektor, Mall Grab, The Black Madonna, Enrico Sangiuliano, Kolsch, Oliver Huntemann, Charlotte De Witte, Fjaak, Shlomo, Blawan, Bokka, Atari Wu i wielu innych znakomitych przedstawicieli elektronicznych brzmień.

Audioriver 2019 - line-up

Audioriver Festival 2019 i To Moje – konkurs

Przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs związany z festiwalem. Do wygrania 2 podwójne karnety 2-dniowe na Audioriver 2019 oraz wyjątkowe plecaki zaprojektowane przez Agnieszkę Rogozińską – polską projektantkę i właścicielkę firmy To Moje.

Agnieszka pochodzi z Poznania i jest właścicielką marki odzieżowej To Moje. Sama projektuje i szyje swoje ubrania. W jej sklepie znajdziecie ręcznie wykonane koszulki i akcesoria, a ich cechą charakterystyczną są geometryczne zwierzaki. Specjalnie dla Was Agnieszka dorzuciła do naszego konkursu aż dwa swoje plecaki!

To Moje - plecak

Plecak 1

To Moje - plecak

Plecak 2

Pytanie konkursowe brzmi:

Którego artystę, występującego podczas tegorocznej edycji Audioriver 2019, chciałbyś zobaczyć najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym artykułem. W swoich wypowiedziach nie zapomnijcie napisać, który z plecaków (1 czy 2) chcielibyście otrzymać.

Konkurs Audioriver rozwiązany

Czas ogłosić zwycięzców Konkursu! Podwójne karnety dwudniowe oraz plecaki zdobywają:

Paweł Zaborowski
Karolina Marszalek

Zwycięzców prosimy o podesłanie ekspresowo swoich danych teleadresowych na maila [email protected]

Muno.pl na Audioriver 2019

Śledźcie również naszego Facebooka i Instagrama, gdzie będziemy relacjonować cały festiwal Audioriver 2019 na bieżąco. Do zobaczenia już niedługo na Audioriver w Płocku!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →