Audiopole zagra w tym roku. Zbliża się festiwal

1 420
Eventpromo
audiopole 2020

Choć tegoroczna edycja Audioriver została przeniesiona na przyszły rok, Audiopole gra dalej. Tym razem w formie festiwalu, który już za 2 tygodnie odbędzie się nad Zatoką Pucką.

Dzika Plaża Powietrze i Trawa x Audiopole

Jeszcze niedawno informowaliśmy o otwarciu się zupełnie nowej miejscówki w niezwykle intrygującej lokalizacji, o której więcej przeczytacie tutaj, a już śpieszymy donieść o nadchodzącym tam festiwalu. Dzika Plaża Powietrze i Trawa mieści się na wysokości Swarzewa nad Zatoką Pucką. Lokal otwiera się w weekend 17-19 lipca, a już tydzień później odbędzie się tam jedna kolejna edycja Audiopola.

Trailer Audiopole 2016

Jak wszyscy wiemy, w tym roku festiwal Audioriver się nie odbędzie. Pandemia pokrzyżowała szyki organizatorom imprez masowych na całym świecie, a wielu z nich wpędziła w poważne tarapaty finansowe.

Organizatorzy Audiopola nie składają jednak broni. Inicjatywa nieodzownie połączona z Płockiem przenosi się w tym roku do nowej lokalizacji.

Audiopole Festival 2020 – line-up, bilety

Audiopole Festival 2020 odbędzie się w tym roku w dniach 25-26 lipca we wspomnianej lokalizacji. Organizatorzy zapowiadają, że zrobią wszystko byśmy mogli poczuć choć namiastkę klimatu, który doskonale znamy z lipcowych odsłon wydarzenia. Poznaliśmy już pierwszych artystów, których usłyszymy podczas festiwalu. Będą to: Tom Palash i Sima.

AudioPole 2020 AudioPole 2020

Na miejscu, prócz sporej, 24-godzinnej dawki muzyki, dostaniemy pełen zestaw atrakcji około imprezowych. Food tracki, camping, kilka barów, strefa chill oraz wakeboard. Słowem, wszystko czego dusza imprezowicza tylko zapragnie.

Podczas wydarzenia obowiązywać będzie nowy rygor sanitarny. Zatem, spieszcie się z kupnem biletów, przygotujcie maseczki i myjcie rączki.

Wejściówki są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Audiopole Festival 2020

Biletomat.pl
od 59 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.