Dzika Plaża Powietrze i Trawa – znamy line-up imprezy otwarcia

457
Eventpromo
Dzika Plaża Powietrze i Trawa

W najbliższy weekend niedaleko Swarzewa nad Zatoką Pucką otwiera się nowa letnia miejscówka - Dzika Plaża Powietrze i Trawa. Sprawdźcie, kto zagra podczas pierwszej imprezy.

Reklama

Niedawno pisaliśmy o nowej miejscówce, która w najbliższy weekend otwiera się nad Zatoką Pucką. Dzika Plaża Powietrze i Trawa to 15 000 metrów kwadratowych przestrzeni, gdzie znajdziecie strefy muzyczne, strefę relaksu, food tracki i bary, pole namiotowe, parking czy wakeboard. Wszystko to w dzikich, nadmorskich okolicznościach przyrody.

Dzika Plaża Powietrze i Trawa – otwarcie – pełen line-up

Organizatorzy ogłosili już wszystkich artystów, którzy zagrają podczas 48-godzinnego otwarcia Dzikiej Plaży. Line-up imprezy prezentuje się następująco:

Dzika Plaża Powietrze i Trawa – otwarcie – bilety

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, 17-19 lipca. W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe oraz te uprawniające do udziału w całej imprezie. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.


Tydzień później, 25 i 26 lipca, w tym samym miejscu odbędzie się Audiopole Festival 2020. W związku z odwołaniem tegorocznej edycji Audioriver, impreza związana z festiwalem odbędzie się wyjątkowo w innej lokalizacji. Więcej o tym przeczytacie tutaj. Bilety na Audiopole są również dostępne na Biletomat.pl.

Dzika Plaża Powietrze i Trawa - otwarcie | 17-19 .07.2020

Biletomat.pl
od 20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.