Audiopole Festival już w ten weekend

Eventpromo
audiopole 2020

Audiopole zagra już w ten weekend nad Zatoką Pucką. Impreza w formie festiwalu odbędzie się w niedawno otwartej Dzikiej Plaży Powietrze i Trawa.

Audiopole Festival w Dzika Plaża Powietrze i Trawa

Choć Audiopole nieodzownie kojarzy nam się z festiwalem Audioriver, a ten nie odbędzie się w tym roku, to nie ma co załamywać rąk. Tegoroczna odsłona Audiopola odbędzie się, w formule festiwalowej, na świeżym powietrzu. I to w niezwykle ciekawej, nowej lokalizacji. Dzika Plaża Powietrze i Trawa to nowy punkt na imprezowej mapie naszego kraju.

Audiopole Festival – line-up

Headlinerem wydarzenia będzie Klaudia Gawlas. Pochodząca z Niemiec artystka, od około 2013 roku, czyli premiery ważnej w jej karierze EPki Papillon, zagwarantowała sobie stałe miejsce w światowej czołówce producentów techno. Myślę, że fanom gatunku nie trzeba przedstawiać tej postaci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj również: Wywiad z Klaudią Gawlas

Klaudia Gawlas – Unknown Set 2020

Obok niej cała plejada polskich producentów i DJ-ów. Tom Palash, o którego ostatnich sukcesach przeczytacie więcej tutaj, Hellboy, Sima, Ane, Santi, Piasecki, TOne, TomTo, OcieC, a line-up jeszcze może się poszerzyć!

Tom Palash – Emotional Behavior Podcast 06

Jeśli do tego składu artystycznego dorzucimy urokliwą lokalizację, wiecie – plaża, piasek, drineczki, to otrzymamy noc gwarantowanych przeżyć na najwyższym poziomie!

Audiopole Festival – data, bilety

Audiopole Festival odbędzie się już w ten weekend – 15-16 sierpnia. Start imprezy o godzinie 14:00, koniec – 24 godziny później. Bilety wciąż są dostępne na stronie Biletomat.pl.

AUDIOPOLE FESTIVAL 2020

Biletomat.pl
od 69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →