Audiopole Festival już w ten weekend

Eventpromo
audiopole 2020

Audiopole zagra już w ten weekend nad Zatoką Pucką. Impreza w formie festiwalu odbędzie się w niedawno otwartej Dzikiej Plaży Powietrze i Trawa.

Audiopole Festival w Dzika Plaża Powietrze i Trawa

Choć Audiopole nieodzownie kojarzy nam się z festiwalem Audioriver, a ten nie odbędzie się w tym roku, to nie ma co załamywać rąk. Tegoroczna odsłona Audiopola odbędzie się, w formule festiwalowej, na świeżym powietrzu. I to w niezwykle ciekawej, nowej lokalizacji. Dzika Plaża Powietrze i Trawa to nowy punkt na imprezowej mapie naszego kraju.

Audiopole Festival – line-up

Headlinerem wydarzenia będzie Klaudia Gawlas. Pochodząca z Niemiec artystka, od około 2013 roku, czyli premiery ważnej w jej karierze EPki Papillon, zagwarantowała sobie stałe miejsce w światowej czołówce producentów techno. Myślę, że fanom gatunku nie trzeba przedstawiać tej postaci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj również: Wywiad z Klaudią Gawlas

Klaudia Gawlas – Unknown Set 2020

Obok niej cała plejada polskich producentów i DJ-ów. Tom Palash, o którego ostatnich sukcesach przeczytacie więcej tutaj, Hellboy, Sima, Ane, Santi, Piasecki, TOne, TomTo, OcieC, a line-up jeszcze może się poszerzyć!

Tom Palash – Emotional Behavior Podcast 06

Jeśli do tego składu artystycznego dorzucimy urokliwą lokalizację, wiecie – plaża, piasek, drineczki, to otrzymamy noc gwarantowanych przeżyć na najwyższym poziomie!

Audiopole Festival – data, bilety

Audiopole Festival odbędzie się już w ten weekend – 15-16 sierpnia. Start imprezy o godzinie 14:00, koniec – 24 godziny później. Bilety wciąż są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →