Apparat powróci do Polski jeszcze w tym roku

Eventpromo

Po doskonale przyjętym występie na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019, Apparat wystąpi dla swoich fanów jeszcze dwa razy w naszym kraju.

Apparat już od prawie dwóch dekad urzeka swoim niepowtarzalnym stylem, pełnym ciepła, melancholii i ciekawych dla ucha aranżacji. Oprócz solowych nagrań pod tym szyldem, artysta słynie z pracy w supergrupie Moderat. Współpracował m.in. z Ellen Allien oraz współprowadził berlińską wytwórnię Shitkatapult. Apparat zaczynał od tworzenia mocnej elektroniki, by później poszerzyć paletę zainteresowań o wiele pozornie nieprzystających do siebie gatunków. Mieszał ze sobą pop, electro, ambient czy IDM. Opublikował blisko 10 albumów, w tym LP5, który wydał w tym roku oraz liczne single i EP-ki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W jego muzyce dominuje elegancja, a piosenkowa formuła zderza się ze zniuansowanymi, głębokimi warstwami. Ostatnio Apparat zajmował się głównie produkcją muzyki dla kina, telewizji i teatru. W 2018 roku otrzymał nagrodę za najlepszy soundtrack na festiwalu filmowym w Wenecji. Jego występ był też jednym z highlitów tegorocznego Tauron Nowa Muzyka.

apparat

Apparat w Polsce na dwóch koncertach

Jeszcze pod koniec 2019 roku Apparat ponownie zagra w Polsce! Artysta wystąpi w przestrzeniach o wyjątkowych warunkach akustycznych – 15 grudnia w sali koncertowej NOSPR w Katowicach, a 16 grudnia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Grudniowe koncerty odbywają się w ramach trasy, w którą Apparat wyruszył po raz pierwszy od 2013 roku.

Fot. Radoslaw Kazmierczak

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →