Apparat zapowiada limitowany zestaw winylowy serii „Soundtracks”

News
Apparat zapowiada winylowy zestaw serii "Soundtracks"

Apparat ogłosił szczegóły dotyczące limitowanej edycji box setu zawierającego 4 filmowe ścieżki dźwiękowe wydane dotychczas wyłącznie cyfrowo. Wyprodukowana na przestrzeni ostatnich 8 lat limitowana edycja zestawu swoją premierę będzie miała 16 kwietnia 2021 w wytwórni Mute. Będzie to debiut soundtracków niemieckiego artysty dostępnych na winylu.

Sasha Ring idzie na rękę swoim słuchaczom i przedstawia wyjątkowy, bo limitowy na zaledwie 2,5 tysiąca egzemplarzy zestaw Soundtracks z muzyką filmową wydany cyfrowo w 2020 roku. Czteroczęściowy winylowy set box nie dość, że pierwszy raz zostanie wydany na winylu, to zawierać będzie 16-stronicową broszurę z ekskluzywnymi zdjęciami i notatkami na okładce.

Apparat. Capri Revolution & Stay Still

Pierwsza z czterech odsłon serii muzyki filmowej Apparat ujrzała światło dzienne wraz z filmem Capri Revolution. Ścieżka dźwiękowa do filmu w reżyserii Mario Martone została zrealizowana z wieloletnim współpracownikiem artysty, Philippem Thimmem. Sam film został nagrodzony za najlepszą ścieżkę dźwiękową na 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2018 roku, nagrodą przyznawaną przez Akademię Kina Włoskiego w trakcie David di Donatello Awards 2019 i na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Bari w tym samym roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Apparat – Joel

Druga część serii Soundtracks to Stay Still, zawierająca alternatywną wersję utworu Bad Kingdom, początkowo nagranego przez ModeratStay Still –  pierwotnie napisany z Philippem Thimmem – to ścieżka dźwiękowa do debiutanckiego filmu fabularnego Elisy Mishto, o tym samym tytule.

Apparat. Dämonen Equals Sessions

Dämonen to z kolei ścieżka dźwiękowa do drugiej współpracy Apparat z niemieckim reżyserem teatralnym Sebastianem Hartmannem. Pierwsze spotkanie obu panów miało miejsce przy wydanej w 2013 w wytwórni Mute aranżacji Krieg und Frieden (Music for Theatre). Współpraca z Philippem Thimmem i Christophem Hamannem przy Dämonen oparta jest na teatralnej produkcji Hartmanna Demony Dostojewskiego. By oddać majestatyczny charakter całości, partie chóru, które pojawiają się w wybranych utworach albumu, zostały zrealizowane w prawosławnych kościołach.

Fot. Apparat

Fot. Apparat

Czwarty album to Equals Sessions z muzyką do Equals z 2015 roku autorstwa Drake’a Doremusa. Film zdobył nawet nagrodę Soundtrack Stars Award na 72. festiwalu filmowym w Wenecji . Soundtracks: Equals Sessions jest oparty na oryginalnych nagraniach, jednak został przearanżowany, ponownie nagrany, zmiksowany i zaktualizowany przez Ringa i Thimma w połowie 2020 roku. Partytura zawiera również kilka utworów amerykańskiego muzyka, kompozytora i producenta Dustina O´Hallorana.

Link do zestawu dostępny jest na oficjalnej stronie wytwórni Mute.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →