Apparat zapowiada limitowany zestaw winylowy serii „Soundtracks”

News
Apparat zapowiada winylowy zestaw serii "Soundtracks"

Apparat ogłosił szczegóły dotyczące limitowanej edycji box setu zawierającego 4 filmowe ścieżki dźwiękowe wydane dotychczas wyłącznie cyfrowo. Wyprodukowana na przestrzeni ostatnich 8 lat limitowana edycja zestawu swoją premierę będzie miała 16 kwietnia 2021 w wytwórni Mute. Będzie to debiut soundtracków niemieckiego artysty dostępnych na winylu.

Sasha Ring idzie na rękę swoim słuchaczom i przedstawia wyjątkowy, bo limitowy na zaledwie 2,5 tysiąca egzemplarzy zestaw Soundtracks z muzyką filmową wydany cyfrowo w 2020 roku. Czteroczęściowy winylowy set box nie dość, że pierwszy raz zostanie wydany na winylu, to zawierać będzie 16-stronicową broszurę z ekskluzywnymi zdjęciami i notatkami na okładce.

Apparat. Capri Revolution & Stay Still

Pierwsza z czterech odsłon serii muzyki filmowej Apparat ujrzała światło dzienne wraz z filmem Capri Revolution. Ścieżka dźwiękowa do filmu w reżyserii Mario Martone została zrealizowana z wieloletnim współpracownikiem artysty, Philippem Thimmem. Sam film został nagrodzony za najlepszą ścieżkę dźwiękową na 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2018 roku, nagrodą przyznawaną przez Akademię Kina Włoskiego w trakcie David di Donatello Awards 2019 i na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Bari w tym samym roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Apparat – Joel

Druga część serii Soundtracks to Stay Still, zawierająca alternatywną wersję utworu Bad Kingdom, początkowo nagranego przez ModeratStay Still –  pierwotnie napisany z Philippem Thimmem – to ścieżka dźwiękowa do debiutanckiego filmu fabularnego Elisy Mishto, o tym samym tytule.

Apparat. Dämonen Equals Sessions

Dämonen to z kolei ścieżka dźwiękowa do drugiej współpracy Apparat z niemieckim reżyserem teatralnym Sebastianem Hartmannem. Pierwsze spotkanie obu panów miało miejsce przy wydanej w 2013 w wytwórni Mute aranżacji Krieg und Frieden (Music for Theatre). Współpraca z Philippem Thimmem i Christophem Hamannem przy Dämonen oparta jest na teatralnej produkcji Hartmanna Demony Dostojewskiego. By oddać majestatyczny charakter całości, partie chóru, które pojawiają się w wybranych utworach albumu, zostały zrealizowane w prawosławnych kościołach.

Fot. Apparat

Fot. Apparat

Czwarty album to Equals Sessions z muzyką do Equals z 2015 roku autorstwa Drake’a Doremusa. Film zdobył nawet nagrodę Soundtrack Stars Award na 72. festiwalu filmowym w Wenecji . Soundtracks: Equals Sessions jest oparty na oryginalnych nagraniach, jednak został przearanżowany, ponownie nagrany, zmiksowany i zaktualizowany przez Ringa i Thimma w połowie 2020 roku. Partytura zawiera również kilka utworów amerykańskiego muzyka, kompozytora i producenta Dustina O´Hallorana.

Link do zestawu dostępny jest na oficjalnej stronie wytwórni Mute.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →