ANNA zagra w Tamie w październiku! – ZAMÓW BILETY

449
Eventpromo
ANNA zagra w Tamie w październiku! – ZAMÓW BILETY

Anna, Deas, Tom Palash... bilety na tę niesamowitą noc w poznańskiej Tamie są już dostępne!

Poznański klub TAMA zaprezentował niedawno swój program na jesień i zimę. Z pewnością jednym z ciekawszych gości TAMY będzie ANNA, która wystąpi w Poznaniu już 12 października.

ANNA – Breaktrought artist of the year

Pochodząca z Brazylii ANNA to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia na klubowej scenie elektronicznej. Jej produkcje grywane są wszędzie – od Panorama Bar po Awakenings, zbierając pochwały od Svena Vätha, Marcela Dettmanna, Chrisa Liebinga, Richiego Hawtina czy Adama Beyera. Równie dobrze ANNA radzi sobie za deckami, serwując odbiorcom energiczne i wciągające sety, które wyróżnia niebanalna selekcja. Nie dziwi więc fakt, że DJ Mag w swoim plebiscycie DJ Mag Top 100 DJ Awards przyznał ANNIE tytuł Breaktrought artist of the year, a dwa z jej numerów znalazły się na liście 50 najlepszych numerów 2018 roku według Mixmag.

m

Kto jeszcze w line-upie?

ANNĘ na scenie wspomogą dwaj znakomici polscy dje techno, dobrze znani klubowiczom Tamy. Mowa tutaj o Deasie i Tomie Palashu. O odpowiednie oświetlenie i wizualizacje zadba projekt luminarion.

ANNA w Tamie – bilety

Jeśli jesteście zainteresowani tą imprezą, to bilety są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

ANNA w Tamie

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.