Anja Kraft wybiera 5 utworów Dino Sabatini

Eventpromo

Już jutro w warszawskich dziewiątkach wystąpi mistrz hipnotycznej elektroniki. Sprawdź najciekawsze utwory z dorobku artysty.

Nadchodzi jeden z najciekawszych bookingów tego sezonu w świeżej warszawskiej miejscówce 999. Klub, przy współpracy z Anją Kraft, zaprosił w swoje progi mistrza wciągającego techno. Dyskografia Włocha pęka w szwach od arcyciekawych utworów, a Anja Kraft wybrała dla nas te najciekawsze….

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdybym musiała wskazać jeden ulubiony numer od Dino Sabatini bez wahania puściłabym pytającemu Telemacus. Słuchając go, mam wrażenie jakbym przemierzała przez środek dżungli. Ten niesamowicie klimatyczny track powstał przy współpracy z fenomenalnym Donato Dozzy (którego usłyszycie w czerwcu na Instytut Festival).

Numer pochodzący z legendarnego albumu artysty Shaman’s Paths. Cały album obfituje w szamańskie, rytualne dźwięki, czego właśnie ukoronowaniem jest hipnotyczny track Trance State.

Czy wiecie, że Modern Heads to duet, a jego częścią jest właśnie Dino Sabatini? Tutaj także przecięły się drogi Dino i Donato. 😉 Swego czasu bardzo lubiłam grać ten numer (najbardziej pamiętam jak działał na publikę nieistniejących już miejsc jak Nowa Jerozolima czy Prepar).

Ten, kto myśli, że takie techno nie sprawdza się na parkiecie jest w błędzie! 😉 Multiplo nie jeden raz gościł w moich klubowych setach. Hipnotyzujące dźwięki wprowadzały tańczących w trans, co wytwarzało magiczną atmosferę na parkiecie.

Równie chętnie jak po Multiplo sięgam po Dispersion, ten numer miałam okazję zagrać pod koniec zeszłego roku na Smolnej. Świetnie sprawdził się w warmupowym secie przed Architectural.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →