Anja Kraft, Tom Palash i Truant podczas Siostro, basen! w ISKRA Pole Mokotowskie

Eventpromo
Siostro, basen! #1 w ISKRA | A_Gim/Anja Kraft/Tom Palash/Truant

Brak planów na nadchodzący weekend? W sobotę koniecznie odwiedźcie ISKRA Pole Mokotowskie. Czeka Was relaks na świeżym powietrzu - sprawdźcie szczegóły!

ISKRA Pole Mokotowskie – relaks na świeżym powietrzu

ISKRA na Polu Mokotowskim to jedno z najciekawszych miejsc w Warszawie oferujących atrakcje rozrywkowo-kulturalne. Miejscówka ulokowana na świeżym powietrzu, niedaleko centrum stolicy, będąca równocześnie urokliwym ogrodem, to doskonała przestrzeń, zarówno na chwilę relaksu po całym tygodniu, jak i wyjście w gronie przyjaciół.

Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie zaprasza w weekend

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Weekend w ISKRA Pole Mokotowskie – Siostro, basen! #1

Co Was czeka w ISKRZE w ten weekend? Już w sobotę rusza pierwsze wydarzenie z cyklu Siostro, basen! To będzie długi i intensywny, nocny dyżur pod gołym niebem, przy wtórze najlepszej selekcji technicznych brzmień. Zagra dla Was czołówka polskiej sceny: Truant, Anja Kraft i Tom Palash!

Oprócz doznań muzycznych, czekać Was będą również pyszne drinki w iskrowym barze oraz tytułowy basen! Korzystajcie bez skrępowania! Oczywiście wszystko odbywać się będzie przy zachowaniu wymaganych środków ostrożności. #SafeRAVE

Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie zaprasza w weekend

Wydarzenie Siostro, basen! #1 rozpocznie się w sobotę, 8 sierpnia o 20:00 i potrwa do wczesnych godzin porannych. Bilety w cenie 20 zł czekać na Was będą na bramce. To będzie wyjątkowa noc! Nie może Was zabraknąć!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →