Anja Kraft wybiera 5 najważniejszych utworów Zadiga przed imprezą w 999

News
zadig

Zadig w aż 6-godzinnym secie już w sobotę w Warszawie! Wraz z Anją Kraft przyglądamy się twórczości artysty.

Zadig w klubie 999 – 12 października 

W najbliższą sobotę – 12 października w warszawskim klubie 999, na zaproszenie Anji Kraft, wystąpi jedna z istotniejszych postaci francuskiego techno – Zadig. Artysta znany jest ze swojego upodobania do długich setów i tym razem będzie podobnie, bo w dziewiątkach będzie grał przez 6 godzin.

zadig w 999

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mimo, że jeszcze niedawno New York Times czy Le Monde zapowiadały koniec clubbingu w Paryżu, to można zdecydowanie powiedzieć, że ostatnie lata to jeden z najlepszych okresów dla francuskiego techno. Nie można tu przecenić roli jednej postaci – Sylvain Peltier aka Zadig. Wystarczy powiedzieć, że spod skrzydeł prowadzonej przez niego wytwórni Construct Re-Form wyszli tacy producenci jak: Voiski, Antigone czy Birth of Frequencies i pokazuję nam to jak duży miał wpływ na rozwój paryskiej sceny.

Jeśli jesteście ciekawi jego solowych dokonań, to Anja Kraft wybrała dla nas 5 najciekawszych utworów Zadiga. W sam raz na rozgrzewkę przed imprezą!

Zadig – 5 najważniejszych utworów

Dark Nebula był przełomowy dla kariery producenckiej Zadiga, bo to właśnie bo wydanie tego utworu zaczął zyskiwać międzynarodową rozpoznawalność. Głęboki, ciepły, pełen groove’u. Prawdziwa muzyka dla prawdziwych ludzi!

Jak mówi sam Zadig, wszystko się zmieniło, kiedy po raz pierwszy usłyszał Jeffa Millsa. W Londinium duch Detroit obecny jest w każdym takcie. Połączenie swingujących hi-hatów i hipnotycznych stabów zabiera w podróż, z której ciężko jest wrócić.

Mimo, że EP TTRXL została wydana w 2013 roku, tu również słychać co 90’s techno najlepsze – ogromna ilość groovu i mocy. Wysoce poleca się przesłuchać całe EP!

Utwór Islandsis to już Zadig w zupełnie innym klimacie– głębokim, atmosferycznym i do tego jeszcze te nieziemskie drony…

Tu Zadig w surowszej odsłonie – Tape 2 to już nieco brudne i przesterowane brzmienie. Kawałki pochodzące z EPki Lost Tape zostały przypadkowo odnalezione w folderze z niewydanymi produkcjami i po tym jak okazały się ogromnie skuteczne na parkietach całego świata, Zadig postanowił je wydać (i całe szczęście!) nakładem własnej wytwórni.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →