Teatr nowych dźwięków we Wrześni – BILETY!

Wydarzenie

Niezwykła sceneria i niezwykli artyści. Już 18 czerwca w Amfiteatrze we Wrześni pod Poznaniem odbędzie się impreza, na której wystąpią Marcin Czubala, duet Pol_On oraz Bartosz Szczęsny! Zamów bilety już teraz!

Teatr nowych dźwięków to zupełnie nowa idea, która narodziła się w głowach  niezwykle ambitnych ludzi. Przepis jest prosty – najlepsza muzyka, wysokiej jakości oprawa dźwiękowa i wizualna, a to wszystko w samym centrum Wrześni pod Poznaniemw Amfiteatrze!

Na imprezie będziemy mieli okazję usłyszeć najgorętszych polskich artystów z kręgu muzyki elektronicznej. Pierwszym z nich jest Marcin Czubala, który na stałe współpracuje z berlińską wytwórnia Mobilee. Niedawno jej nakładem ukazała się niezwykle gorąco przyjęta kompilacja i album Back to Back Vol. 5’. Obcenie Marcin jest w trakcie światowego tournee promującego wspomniane wydawnictwo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejnymi artystami, którzy pojawią się na deskach Amfiteatru są Michał Piotrowski & Kacper Bogacz, czyli doskonale znany polskim fanom elektroniki duet Pol_On. Panowie mają na swoim koncie wielu uznanych singli i remixów m.in. dla: Kolour Recordings, Connaisseur, Plastic City, Freerange czy też Pets Recordings.

Ostatnią gwiazdą jest Bartosz Szczęsny, który w trakcie występów korzysta z gitary basowej, programu Ableton Live oraz syntezatora ożywiając swoje elektroniczne kompozycje. Występuje także jako członek zespołu Adre`N`Alin, jest również współproducentem oraz współwykonawcą projektu Rebeka. Ostatnio można go również często usłyszeć na koncertach zespoły Kamp!

O godny support zadba kolektyw djski i producencki Broken Beats w składzie: Vladimir Kozakov, KungFuuMaster, Genique oraz vj: ZPO. Warto także wspomnieć, że za oprawę wizualną odpowiadać będzie VJ 512, który był jednym z bohaterów naszego cyklu wywiadów Zawód: VJ (przeczytaj wywiad).

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →