Już dziś nowy Munocast! Gościem Marcin Czubala

News

Po wyjątkowej inauguracji, przychodzi czas na kolejny odcinek, który będzie nieco bardziej przypominać to, czym faktycznie ma być Munocast. Gościem Łukasza Kowalki i Huberta Grupy będzie Marcin Czubala. Premiera odcinka już w najbliższy wtorek, 4 maja, o godzinie 20:00.

Bądź na bieżąco!
Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

Premierowa odsłona Munocastu poświęcona była prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Dziękujemy za tak liczny odbiór i wszystkie opinie!

MUNOCAST 001: Ogłoszenie Wyników Plebiscytu Munoludy 20XX

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tymczasem już w kolejny wtorek nasz podcast przybierze formę, jaka przyświecała nam w chwili pracy nad nim – spotkania z ważną postacią dla polskiej sceny klubowej, z którą prowadzący porozmawiają o czymś więcej niż o muzyce elektronicznej. Tą postacią będzie Marcin Czubala.

Munocast: Marcin Czubala. Klubowy obieżyświat

Uznany didżej, producent i wydawca, założyciel kilku wytwórni, w tym słynnej Currently Processing. Debiutujący blisko 20 lat temu Marcin Czubala szybko stał się jednym z najważniejszych nazwisk rodzimej sceny klubowej. Premiery wydawnictw w prestiżowych labelach, na czele z legendarnym Mobilee, sety na całym świecie, od Kanady, przez Meksyk i RPA, aż po Japonię – to tylko wycinek niesamowitej kariery i doświadczeń, jakie ma koncie Czubala. Grzechem byłoby nie zapytać go zgromadzone po drodze obserwacje, odczucia i wspomnienia.

Munocast już w najbliższy wtorek

O dawne czasy, realia clubbingu początków XXI wieku, zmieniającą się kulturę klubową i kontrowersyjne zjawiska gościa Munocastu pytać będzie duet prowadzących – Łukasz Kowalka i Hubert Grupa.

Premiera najnowszego odcinka już w najbliższy wtorek o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube.

Obejrzyj MUNOCAST 002: Marcin Czubala o budowaniu lokalnej sceny, zagranicznych sukcesach i Meksyku

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →