10 urodziny Muno.pl w Sopocie

2 968
Wydarzenie
10 urodziny Muno.pl w Sopocie

Po hucznych obchodach 10 urodzin w Krakowie, czas na drugi przystanek na naszej trasie - SOPOT! W Sfinksie 700 pojawimy się w sobotę 31 maja. Solidny skład trójmiejskiej sceny i reprezentacji Muno.pl wesprze za dj'ką Tom Flynn z Hot Creations!

Sopot to miasto, które odwiedzamy regularnie z naszym urodzinowym tournee. W końcu to tam mieści się legendarny klub Sfinks 700, który od wielu lat słynie z niesamowitej atmosfery. Mieliśmy okazje sprawdzić ją wielokrotnie i zawsze wychodziliśmy ze Sfinksa zadowoleni!

W sobotę 31 maja pojawimy się ponownie w Sopocie. Jako, że urodziny Muno.pl to także święto sceny klubowej, zawsze ważnym ogniwem są lokalni artyści. Bardzo cieszymy się, że udało nam się zaprosić do udziału w naszym 10-leciu DJ’ów o sporej reputacji: Diana D’Rouze, ROS, Ricardo, Paryss, Vacos, Eliot, Twin Prix, MiT i Tween. Z ramienia Muno.pl pojawią się: Conradq, Juniore, Matik, Bra-h i Creamer.

Gwiazdą wieczoru będzie doskonale zapowiadający się artysta z Wielkiej Brytanii – Tom Flynn, który ma na koncie wydawnictwa dla Hot Creations czy Mobilee. W naszym playerze Muno.fm możecie posłuchać kilka jego produkcji i przekonać się, że nie na darmo jest do niego przyklejana etykieta ‚artist to watch’!

Więcej:

31.05 (sb) 10 urodziny Muno.pl @ Sfinks 700, Sopot