Krakowski Prozak 2.0 obchodzi pierwsze urodziny – BILETY!

Wydarzenie

Na imprezie z okazji pierwszych urodzin krakowskiego klubu Prozak 2.0, która odbędzie się już 26. października, zagrają dwaj nietuzinkowi artyści - Robag Wruhme i Pional.

Krakowski klub Prozak 2.0 w ciągu okrągłego roku działalności wysoko postawił poprzeczkę sobie i publice. Sobotnie imprezy często przeciągają się do niedzielnego południa, a grający tu artyści są zachwyceni atmosferą i spontanicznością klubowiczów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy w Prozaku gościli już m.in. Anja Schneider, Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle, Troy Pierce i Marc Romboy.


Pional

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do wspólnego świętowania pierwszych urodzin klubu zaproszono dwie nietuzinkowe postacie sceny elektronicznej. Pierwszą z nich jest Robag Wruhme, fenomenalny DJ i producent, niegdyś połowa duetu Wighnomy Bros. Drugim gościem będzie Pional, który podbił serca słuchaczy takimi numerami jak „Into A Trap” czy nagranym wraz z Johnem Talabotem „So Will Be Now„.

Impreza urodzinowa klubu Prozak 2.0 odbędzie się 26. października, a bilety na nią znajdziecie w naszej bileterii oraz na Biletomat.pl.

26.10.2013 | 1. URODZINY PROZAK 2.0 – ROBAG WRUHME & PIONAL | KRAKÓW

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →