Znany polski DJ spowodował wypadek. Jedna osoba nie żyje. Są zarzuty.

News

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano na drodze pod Szczecinem. Kierujący pojazdem był pod wpływem alkoholu.

Dorian T., działający na scenie muzycznej pod pseudonimem Tom Swoon, spowodował śmiertelny wypadek samochodowy na drodze ekspresowej S3 prowadzącej z Goleniowa do Szczecina. Do zdarzenia doszło ok. 5 rano. Prowadzony przez niego VW Scirocco uderzył w VW Bora, w którym podróżowały 2 osoby. Jedna z nich zginęła na miejscu, druga trafiła do szpitala.
Według wstępnych ustaleń policji, Dorian T. spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2 promile we krwi. Trafił do aresztu i niebawem usłyszy zarzuty. Sprawą zajęła się prokuratura.
Aktualizacja 7.12.2017
Dorian T. usłyszał zarzuty. Zdaniem prokuratury, kierując pojazdem naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do najechania na tył pojazdu poprzedzającego. Podejrzany znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko dwa promile alkoholu we krwi.
Dorianowi T. grozi od 2 do 12 lat więzienia bez możliwości warunkowego zawieszenia kary oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Tom Swoon jest jedynym polskim artystą w tegorocznym zestawieniu TOP 100 DJs brytyjskiego DJ Maga. Na scenie działa od 2010 roku, dwa lata później jego kariera nabrała rozpędu dzięki podpisaniu kontraktu z amerykańską wytwórnią Ultra.

Zobacz też: DJ MAG TOP 100 DJs 2017 – WYNIKI

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →